x
Tamamlayıcı Ürünler
  •  AYYILDIZ 930 DOLGULU PUSH-UP STRAPLEZ SÜTYEN
Kategoriler
NE ARAMIŞTINIZ?
RENGE GÖRE ARAYINIZ
BEDENE GÖRE ARAYINIZ
  • 70B
  • 75B
  • 80B
  • 75C
  • 85B

DOLGULU STRAPLEZ SÜTYEN
GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ...
Balenli(telli), Dolgulu kap destek sayesinde göğüsleriniz olduğundan büyük gösterir. Küçük ve orta ölçekli göğüsler için idealdir. Çıkarılabilen askıları sayesinde süper dekolte kıyafetleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Slikon bant sayesinde, vücuda tam tutunur ve askılarını çıkarark straplez olarak kullanıldığında kaymasını önler

%81 Polyamid %19 Elasthan
ÜRÜN KODU: 930 BEYAZ
79,00 TL KAZANCINIZ: 3.95 TL A-PARA

Renk Seçiminiz

 

Beden Seçiminiz

15
Adet
 
Dolgulu kap destek sayesinde göğüsleriniz olduğundan büyük gösterir. Küçük ve orta ölçekli göğüsler için idealdir. Çıkarılabilen askıları sayesinde süper dekolte kıyafetleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Slikon bant sayesinde, vücuda tam tutunur ve askılarını çıkarark straplez olarak kullanıldığında kaymasını önler

%81 Polyamid %19 Elasthan
Değerli müşterilerimiz,

Külot, Korse, Çorap, Fantazi İç Giyim, Kulak Tıkacı gibi hijyen içeren ürünlerde değişim ve iade yapılamamaktadır, Diğer tüm ürünlerimizde iade ve değişim yapılmaktadır. İade süresi fatura tarihinden itibaren 7 ( iş günü ) , değişim süresi ise fatura tarihinden itibaren 30 gündür.

Değişim ve iade edeceğiniz ürünleri, Ayyıldız Tekstil ve Konfeksiyon San. A.Ş., Merkez Mahallesi Yurdagül Sokak NO:2 Kağıthane / İSTANBUL adresine ARAS KARGO şirketi ile gönderebilirsiniz. Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ve değişimlerde müşteri, kargo ile ürünü gönderirken ücretini öder. Değişim yapılıp ürün tekrar müşteriye gönderilirken kargo ücretini Ayyıldız öder.

Değişim isterken,

Hangi ürün ya da, hangi beden ile değiştirmek istediğinizi faturanın arkasına yazarak gönderiniz

İade isterken,

Faturanın arkasına lütfen neden iade ettiğinizi kısaca yazınız.

Faturasız gönderilere işlem yapılamamaktadır.


Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.