Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Emzirme Atleti Modelleri ve Fiyatları

Gebelik ve doğum sonrası süreçte annelerin rahatı ve konforu her zamankinden daha büyük önem taşıyor. Zira anne kendini iyi hissettiğinde bebeğin bakımı daha kolay olacağı için anneyi etkileyen her durum zincirleme etki yaratarak bebeği de etkiliyor. Bu nedenle seçilecek her ürün annenin konforunu en üst seviyeye taşıyacak ürünler arasından seçiliyor. Emzirme atleti de bu dönemde hayatı kolaylaştırması nedeniyle olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor.

Emzirme atletleri annelerin bebeklerini rahat ve konforlu bir şekilde emzirebilmelerini sağlamak amacıyla tasarlanıyor. Göğüs bölümünde yer alan açılıp kapanabilen bölümler bebeğin beslenmesi sırasında zahmetsizce kullanılabiliyor. Doğumun ardından birçok şeyle aynı anda uğraşmak zorunda kalan anneler ise emzirme sırasında oldukça rahat hareket edebiliyor.

Emzirme Atleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Emzirme atletleri hali hazırda bir üç giyim ürünü olduğu için normal şartlarda diğer çamaşır türlerinde dikkat edilmesi gereken kuralların burada da geçerli olduğunu söylemek mümkün. Ancak burada aynı zamanda anne kadar bebeğin sağlık ve rahatını düşünmek gerektiği için dikkat edilmesi gereken noktalar daha fazla önem taşıyor.

Emzirme atleti alırken ilk ve en önemli nokta elbette atletin kumaşı olacaktır. Sentetik kumaşlar terleme ve ciltte tahriş oluşturabileceği için mümkün olduğunda doğal kumaşların tercih edilmesi önemlidir. Pamuk ve bambu gibi doğal, nefes alabilen ve cilt dostu kumaşlardan üretilen emzirme atletleri hem anne hem de bebeğin rahat etmesini sağlayacaktır.

Emzirme döneminde bir annenin alacağı atletin bedeni de oldukça önemlidir. Gereğinden fazla küçük olan atletler vücudu sıkarak kan dolaşımını etkileyeceği gibi aynı zamanda hareket kısıtlamasına neden olacaktır. Bununla birlikte gereğinden büyük bedenler de oldukça rahatsız edici bir durum yaratacağı için kişi alışveriş sırasında doğru büyüklükte ürünü aldığından emin olmalıdır. Hamilelik döneminde alınan kilolarla birlikte hali hazırda büyük beden kıyafet giyen kadınlar de mutlaka büyük beden emzirme atleti çeşitlerini değerlendirmelidir.

Tüm bunların yanı sıra alınan ürünün kalitesi ve markasının da vereceğiniz ücrete değip değmeyeceği kontrol edilmelidir. Bu noktada kalitesi ve yıllardır kullanıcısına verdiği güvenler Ayyildiz.com sitesinde kullanıcılarına, satışa çıkardığı tüm ürünleri inceleme imkanı sunuyor. Kumaşından tasarım özelliklerine kadar tüm bilgilerin bulunduğu sitede ürünleri manken üzerinde görmek ise karar verme sürecinde önemli bir yer alıyor. 

Emzirme Atleti Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde emzirme atletleri eklenen yeni özelliklerle kadınların birden çok ihtiyacına cevap veriyor. Örneğin kaplı emzirme atleti modelleri kadınların sütyen kullanmasına gerek kalmadan şık bir duruşa sahip olmasını sağlıyor. Sütyenli emzirme atleti olarak da bilinen bu modeller, emzirme döneminde annelere büyük kolaylık sağlıyor. Bebeğin beslenmesi sırasında pratik bir kullanım imkanı sunan bu atletler, ayarlanabilir askısıyla da rahatlığı bir üst seviyeye taşıyor.

Toparlayıcı emzirme atleti çeşitleri ise bu dönemde oluşabilecek sarkmaların önüne geçilmesi amacıyla tercih ediliyor. Emziren annelerin göğüsleri, fizyolojik olarak gayet normal olarak büyüme yaşarken, bu durum sarkmalara da neden olabiliyor. İşte toparlayıcı emzirme atletleri de bu durumu engellemede en önemli faktörlerden biri oluyor.

Emzirme atleti tavsiye arayışında olanlar için farklı birçok model gösterilirken, atletlerin yanı sıra emzirme badisi çeşitleri de dikkat çekiyor. Alt kısmı kopça veya çıtçıtlarla kapanan badiler, çamaşırın yukarı sıyrılması önlüyor. Normal yaşamda da badi kullanmayı seven kadınlar emzirme döneminde de bu alışkanlıkları böylelikle devam edebiliyor.

Emzirme atletinde kullanılan kumaşın yanı sıra renkler de oldukça önem taşıyor. Dış giyim içinden iç çamaşırının belli olmasını istemeyen pek çok kişi beyaz emzirme atleti, siyah emzirme atleti ve ten emzirme atleti modellerini tercih ediyor. Hem kıyafetlerle uyumu hem de karışık renkli olmaması nedeniyle yıkama esnasında kolay sınıflandırılabilen bu ürünler uzun süre kendi renklerini canlı bir şekilde taşıyabiliyor.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.