Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Lohusa Gecelik ve Lohusa Sabahlık Takımları

Hem hamilelik sürecinde hem de doğum sonrası kullanabileceğiniz birbirinden güzel lohusa gecelik takımları için Ay Yıldız’ın hamile gecelik sabahlık takımları koleksiyonunu incelemelisiniz.

Lohusa Ne Demek?

Lohusa dönemi, hamile kadınların doğum yaptıktan sonra, geçirecekleri 6 haftalık zamanı kaplayan yoğun bir süredir. Bu süre içerisinde kadınların genital ve metoblik sistemi, hamilelik öncesine döner. Yani bu dönemde geriye dönük, hormonel bir değişim söz konusudur. Bu değişim döneminde, kadınların psikolojik durumlarında da hassasiyetler görülebilmektedir. Kimi kadınlar bu süreci daha hassas ve daha gergin bir ruh hali ile yaşayabilirler. Bu dönem için eskiden beri süregelen, kadınlar için önemli olan bazı alışkanlıklar vardır: Lohusa şerbeti, lohusa tacı, lohusa kıyafetleri gibi özellikle doğum sonrası için programlanan alışkanlıklar ve kullanılacak eşyalar vardır. Bu dönem alışkanlıkları içerisinde yer alan lohusa özel giyim parçaları edinmek, kadınların bu süre içerisinde önem verdiği durumlardandır.

Lohusalık İçin Özel Giyim Ürünleri Nelerdir?

Lohusalık süreci, hem anne hem bebek için yeni başlangıçların olduğu bir süreçtir. Artık fiilen anneliğe başlama süreci içinde olan lohusalı kadınlar için özel olarak tasarlanmış lohusa kıyafetleri vardır. Bu kıyafetler içerisinde, kullanımı rahat olan lohusalık gecelikleri, lohusalık gecelik sabahlık takımları, lohusa elbiseleri ve pijama takımları gibi özel kıyafetler mevcuttur. Bu kıyafetler, hamilelik sonrası, kadınlara daha konforlu bir kullanım imkânını sunmak için tasarlanmıştır. Doğum öncesi, hamilelik sürecinde temin edilen hamilelik sabahlık takımları da lohusalık gecelik kategorisinde yer alan ürünlerdir. Pratik kullanım odaklı olan lohusa giyim ürünleri, hem anneyi hem bebeği rahat ettirecek nitelikte olmalıdır.  Hem iç giyimi hem dış giyimi kapsayan lohusa dönemi kıyafetler, anneliğin bu ilk sürecinden emzirme döneminin sonuna değin kullanılacak ürünlerdir. Bu dönem tercih edilecek olan emzirme sutyenleri ya da atletleri gibi iç giyim ürünleri de pratik ve konforlu kullanıma sahip özelliklerde tercih edilmelidir.

Lohusa Gecelik Nedir?

Hamilelik döneminde de kullanılan lohusa gecelik daha çok doğum sonrası için tasarlanmış rahat kıyafetlerdir. Lohusa gecelik kullanımı hem bebekler hem de anneler için pratik olan, doğum sonrası, kadınların giydiği pijama, sabahlık ya da gecelik takımlarına verilen isimdir.

Lohusa Gecelikler Kimler İçin Uygundur?

Lohusa geceliği, hem hamilelik sürecinde hem de doğum sonrası, lohusalık olarak bilinen süreçte kullanabileceğiniz gecelik modellerindendir. Bu sebeple, lohusa gecelik modelleri, hem hamileler hem de doğum yapmış kadınlar için tercih edilen kıyafetlerdir. Farklı renk ve modeldeki Lohusa ve hamilelik gecelik sabahlık takımı seçenekleri için, Ay Yıldız’ın hamilelik ve lohusa gecelik takımı koleksiyonunu değerlendirebilirsiniz.

Lohusa Gecelik Sabahlık Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Lohusa gecelik takımı alırken öncelikle konforlu kullanıma uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu ürünlerin kumaş kalitesi, modeli de dikkat etmeniz gereken hususlardandır. Hem anne hem bebek için önemli lan kumaş niteliği, sağlıklı ve rahat kumaşlardan seçilmelidir. Elasten, viskoz, pamuk gibi esnek yapılı kumaşlarla tasarlanan bu özel kıyafetler, bu sürede hem anne hem bebek için çok daha konforlu bir kullanım sunacaktır. Lohusalık döneminde, hamilelik sürecindeki kilolar hemen verilemeyeceğinden dolayı, gecelik modelleri ve bedenleri de bu kilolar baz alınarak, rahat kullanıma odaklı ölçüler tercih edilmelidir. Lohusa geceliği, pijamaları ya da sabahlıkları seçilirken vücudu saran beden yerine daha rahat hareket etmenizi sağlayacak bir beden üzerinden seçimler yapılmalıdır.

Lohusalık Gecelik Takımları Nereden Alınır?

Lohusalık süreci de kullanılacak olan kıyafetleri de konfor ve huzur gerektiren bir süreç olduğundan, bu kıyafetler, kumaş kalitesi, model ve renk çeşitliliği, konforlu kullanımı, kaliteli kumaş seçimi gibi kriterleri karşılayabilecek adreslerden, gerekli ihtiyaçlar dahilinde temin edilmelidir. Hem kalitesi hem de model çeşitliliği açısından tercih edebileceğiniz lohusa, yani doğum gecelik modelleri ve sabahlıkları için Ay Yıldız’ın lohusa gecelik ve sabahlık koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Lohusa Alırken Gecelik Takımı Neden Ayyıldız’ı Tercih Etmeli?

Ay Yıldız, giyim sektöründe gösterdiği uzun yıllar süren tecrübesi ve ürün kalitesi ile en çok tercih edilen markalardan biridir. Plaj kıyafetleri, bikiniler, pijamalar, sabahlıklar, gecelikler, elbiseler gibi pek çok alanda kaliteyi ve model çeşitliliği sunması bakımından, lohusa gecelik modelleri ve elbiseleri arayışınızda da güvenle Ay Yıldız’ı tercih edebilir, Ay Yıldız’ın lohusa ve hamilelik geceliği kategorisinde yer alan ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

Kullanılan kumaş kalitesi, farklı bedenlerde seçim yapma imkânı, esnek tasarımı ve farklı renklerle zenginleştirilmiş, Ay Yıldız kalitesiyle tasarlanmış lohusa gecelik modelleri, tüm kadınların rahatlıkla tercih edeceği bir koleksiyonu içermektedir. Siz de bu özel ve kaliteli koleksiyonu inceleyerek beğenilerinize göre bir tercihte bulunabilirsiniz.

Ay Yıldız Lohusa Gecelik ve Sabahlık Modelleri Nelerdir?

Ay Yıldız lohusa gecelik ve sabahlık modelleri, farklı modeller ve renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Zevkle tercih edebileceğiniz bu seçenekler arasında, oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip seçenekler yer almaktadır. Önden düğmeli ve beli kuşaklı modeller, kollarında dantel detayı ile tasarlanmış modeller, kolları ve yaka kısmı tül detaylı modelleri gibi yuvarlak yaka detayı ile tasarlanmış modelleri, zevkle tercih edebileceğiniz modellerdendir. Bu modeller rahat kullanıma sahip ve şık tasarımlardır. Kullanışlı ve şık modeller arasından, tarzınıza uygun lohusalık gecelik takımlarını seçmek için siz de Ay Yıldız’ın lohusa dönemi gecelik modellerini inceleyebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Lohusa Gecelik ve Sabahlık Takımları Renkleri Nelerdir?

Ay Yıldız’ın lohusalık gecelik ve sabahlık takımları, farklı renklerle çeşitlendirilmiştir. Bu renkler içerisinde mürdüm lohusa gecelik takımı, beyaz gecelik takımı, siyah lohusa gecelik takımı ve mavi gecelik takımı gibi pudra ve ekru renk seçeneklerini bulabilirsiniz.

Ay Yıldız Lohusa Gecelik ve Sabahlık Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Hamilelik sırasında da hamilelik sonrasında da kullanabileceğiniz lohusa gecelik modelleri, Ay Yıldız’ın renk çeşitliliği gibi kumaş kalitesi, etek boyu ölçüsü gibi farklı özellikleri ile kendi zevkinize göre tercih edebileceğiniz seçenekleri barındırmaktadır. Ay Yıldız’ın Lohusa ya da hamile gecelik takımı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

·        Gecelik ve sabahlık olarak takım halinde tasarlanmıştır. 

·        Farklı renk seçenekleri mevcuttur. 

·        Small bedenden large bedene kadar farklı beden ölçüleri tercih edebilirsiniz.

·        Viskoz ve elastan kumaşların ortak kullanımı ile üretilmiştir.

·        Üretiminde kullanılan kumaş türleri sayesinde esnek ve konforlu kullanım imkânı sunmaktadır.

·        Önden düğmeli tasarımı emzirme sırasında rahat hareket edebilme, rahat emzirme olanağı sunmaktadır.

Lohusa Gecelik ve Sabahlık Modellerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ay Yıldız lohusa gecelik modelleri hem kalitesi hem kullanım rahatlığı nitelikleri hem de renk çeşitliliği gibi özellikleri ile gönül rahatlığı ile tercih edilen kıyafetlerdir. Bu özellikleri de dikkate alınarak satışa sunulan modeller, 900tl bandında satışa sunulmaktadır. Bu koleksiyon, piyasa değerine göre oldukça uygun bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Siz de uygun fiyatlar ve kaliteli ürün seçeneklerini eknomik fiyatlarla temin edebilmek için Ay Yıldız’ın lohusa gecelik ve elbise koleksiyonunu değerlendirebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.