Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Hamile Külodu Modelleri

Öğrenildiği ilk andan itibaren heyecana neden olan hamilelik sürecinde zaman ilerledikçe anne adaylarının fiziksel değişimi de hızlanıyor. Değişen vücudun ihtiyaçları da bu kapsamda değişiklik gösteriyor. Büyüyen bebekle birlikte annenin karnı da büyürken, anneyi destekleyici hamile külot çeşitleri de bu dönemde oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alıyor.

Hamile külotları çok fazla üzerinde durulmasa da oldukça hassas olunan bu dönemde anne adayının konforunu en üst seviyeye çıkaran ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sağlam ve esnek yapısıyla bel ve sürt bölgesini destekleyen bu külotlar oluşabilecek ağrıların önünde geçiyor. Aynı zamanda kadınların korkulu rüyası olan doğum sonrası sarkmaların önlenmesi konusunda da oldukça aktif bir işlev görüyor. Doğumdan sonra hızlı toparlanmak ve eski görüntüsüne kolayca kavuşmak isteyen anne adayları hamilelik döneminde bu tarz çamaşırlarla önemlerini almış oluyor.

Hamile Külot Çeşitleri

Aldığı üründen maksimum seviyede faydalanmak isteyen anne adayları hamile külot modelleri hakkında yaptıkları araştırmaya göre alışverişini yapıyor. Bu çerçevede anneyi en çok rahat ettirecek olmasının yanı sıra en şık görünecek modeller de büyük rağbet görüyor. Şık duruşu ve zarafeti ile beyaz hamile külodu modelleri açık ara kadınların en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Bununla birlikte en çok tercih edilenler arasında siyah hamile külodu ve ten rengi hamile külodu modellerinin de oldukça fazla tercih edildiği dikkatlerden kaçmıyor.

Hamile külotlarında ilk amaçlanan fayda sağlık iken bununla birlikte şık bir görünüm elde etmek isteyen pek çok kişi de bu külotları kullanmayı tercih ediyor. Hamileyken de şıklığından ve güzelliğinden ödün vermek istemeyen kadınlar kendilerine özel hazırlanan hamile tayt, hamile atleti, hamile sütyeni gibi ürünleri tercih ediyor. Bununla birlikte iç çamaşırlarının kıyafetlerinden belli olmasını istemeyen pek çok kadın dikişsiz hamile külodu kullanmayı tercih ediyor. Bu külotlar cildi kusursuz şekilde sararken hiçbir şekilde dışarıdan belli olmuyor. Bu da hem sağlıklı hem de şık bir görünüşe sahip olmayı sağlıyor.

Büyük boy hamile külodu çeşitleri ise kimi zaman hamilelikle birlikte alınan kilolar nedeniyle kimi zaman da normalde de büyük bedene sahip olan kadınlar için kurtarıcı bir rol üstleniyor. Esnek yapıları sayesinde rahatlıkla giyilip çıkarılabilen bu külotlar sağladıkları konfor ile anne adaylarının beğenisini alıyor.

Hamile Külot Fiyatları Pahalı mı?

Hamile külodu fiyatları diğer tüm hamile ürünlerinde olduğu gibi kalite, kumaş ve markaya göre değişiklik gösteriyor. Bir bebeğin dünyaya geliş sürecinde her şeyin yolunda gitmesi için annenin sağlık ve rahatı büyük önem taşıyor. Bu nedenle de annenin kullandığı her ürünün bu duruma hizmet etmesi gerekiyor.

Diğer yandan böylesine önem taşıyan ürünlerin de sektöründe isim yapmış, kalitesiyle beğeni kazanan markalardan alınması alınabilecek faydayı çoğaltıyor. Ayyildiz.com sitesinde yer alan lohusa ve hamile kategorisi bu noktada anne adayları için iyi bir seçenek olmaya devam ediyor.

Hamile külodunda esas dikkat edilen noktanın sağladığı konfor olduğu biliniyor. Bu kapsamda külodun üretildiği kumaş sağlayacağı konfor açısından büyük önem taşıyor. Sentetik kumaşlar terleme ve bakteri oluşumuna yol açabileceği için kadınlar tercihini pamuklu hamile külodu modellerinden yana kullanıyor. Nefes alabilme özelliğine sahip pamuklu kumaşlar, cildi sararken sıkışıklık hissi yaratmıyor.

Bununla birlikte hamilelik döneminde kadınlarda enfeksiyona yatkınlık olduğu görülüyor. Bu ise hem anne hem de bebek açısından oldukça riskli bir durum oluşturuyor. İşte bu yüzden hamile külotlarında pamuklu kumaşların kullanımı bir kez daha önem kazanıyor. Tüm bu ürünlerde kullanılan kumaşlar da fiyatlarda değişkenliğe yol açıyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.