Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Kullanışlı ve Şık Ayyıldız Plaj Çantası Seçenekleri

Plaj şıklığını tamamlayan plaj çantası aynı zamanda işlevsel ve kullanışlı olmalıdır. Özel tasarım plaj çanta modelleri seçeneklerimiz işlevselliği ve şıklığı bir arada sunar. Plaja gidip gelirken, plajda rahat etmenizi sağlayacak plaj çantaları şık tasarım farkıyla dikkat çeker. Şık ve kaliteli plaj çantası tercihi yaparken Ayyıldız lüks marka kalitesine güvenebilirsiniz. Plajlarda güneş gibi parlamanızı sağlayacak plaj kıyafetleriyle uyumlu çanta tercih edebilirsiniz. Ayyıldız plaj çanta modelleri arasından seçim yaparken diğer plaj ürünlerinize göre seçim yapmalısınız. Seçtiğiniz mayo ve bikini, plaj kıyafetleri ile uyum sağlayacak tasarımları sitemizde bulabilirsiniz.

Erkek plaj çantası modellerimiz güçlü erkek stilini yansıtan kullanışlı çanta tasarımlarıdır. İşlevselliğin ve şıklığın bir arada olduğu çanta modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Şeffaf plaj çantasi rahat kullanım açısından sıklıkla tercih edilen modellerimiz arasında yer alır. Büyük plaj çantası konforlu kullanım ve trend moda şıklığını ortaya koyan model seçeneklerinden biridir. Örgü plaj çantası tasarımları, retro tarzınızı tamamlayacak plaj çantası olarak dikkat çeker. Farklı bir tarz yakalamak ve benzersiz olmak için plaj çantası örgü modelleri tam size göre seçenekler arasındadır. Katlanır plaj çantası işlevselliği ile ön plana çıkan plaj çantası modeli olarak oldukça popülerdir. Katlanabilir plaj çantası tercih ederek plajda konforunuzu artırabilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Ayyıldız Plaj Çantası Modelleri

Plaj çantasının işlevselliği plaj konforunu doğrudan etkiler. Plaj keyfini artıracak plaj çantası modelleri sitemizde indirimli plaj çanta fiyatları ile sunulur. Avantajlı fiyatlarla plajda rahatlık ve şıklığı yaşamanızı sağlayacak plaj çantası tercih edebilirsiniz. Siyah plaj çantası kullanışlı modeller arasındadır. Siyah çanta tercih ederek tüm plaj kıyafetlerinizle uyumlu çanta seçebilirsiniz. Sarı plaj çantası güneşin rengini ellerinizin arasına almanızı sağlayacak özel seçeneklerden birisidir. Mavi plaj çantası ile gökyüzüne selam verebilirsiniz. Pembe plaj çantası ile tatlı, şirin ve etkileyici bir tarz oluşturabilirsiniz. Kırmızı plaj çantası gösterişli bir tarz yaratmanızı sağlayacak seçeneklerden biridir. Yeşil plaj çantası ile huzurlu bir stil yaratabilirsiniz. Büyük boy plaj çantası tercih ederek plaj rahatlığını arttırabilirsiniz. Farklı tasarımlarla sunulan küçük boy plaj çantası işlevsel kullanım ile fark yaratır. Plajda kusursuz rahatlığı ve şıklığı yaşamak için sitemizdeki plaj çantası modellerini inceleyebilirsiniz. Ayyıldız marka kalitemize güvenerek tercihte bulunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.