Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çocuk Mayo Modelleri

Sürekli gelişen çocuklara sağlıklı ve doğru alışkanlıklar kazandırmanın önemi büyüktür. Küçük çocukların gelişiminde beslenme kadar spor ve egzersiz de oldukça önemli bir yere sahiptir. Gelişme çağındaki çocukların hem vücut sağlığı hem de ruh sağlığı için spor alışkanlıkları edinmeleri gerekir. Spor dalları içinde çocukların gelişimine katkı sağlayan spor dallarından biri de yüzmedir. Yüzme sporunda ihtiyaç duyulan en önemli malzemelerden biri erkek çocuk mayo modelleridir.

Erkek çocuk mayo modelleri farklı renk seçenekleri ile çocuğunuzun tarzına göre en ideal olanı tercih etme fırsatı sunar. Çocuğunuzun içinde rahat edebileceği en kaliteli erkek çocuk slip mayo modellerini tercih etmeniz gerekir.

Erkek Çocuk Mayo Çeşitleri

Çocuk mayo modelleri, çocuklarına yüzme esnasında kullanacakları materyaller arasında en önemlisidir. Çocuklar sevdiği renklerden oluşan giysileri seçmeyi sever. Kullanacakları materyaller çocuklar için spor esnasında motivasyon kaynağı olabilir. Çocukların giydikleri giysilerin dış görünüşü oldukça önemlidir. Dış görünüşünden hoşlanmadıkları bir giysiyi kullanmamak için ısrar edebilirler.

Erkek çocuk mayoları birden çok çeşit ve renkten oluşur. Birbirinden farklı renklerden oluşan mayolar çocukların zevkine hitap edecek şekilde üretilir. Çok fazla seçeneğe sahip olan erkek çocuk havuz mayosu modelleri içinden her çocuk kendine uygun bir mayo bulabilir. Yüzme sırasında mavi, sarı, yeşil, siyah gibi erkek çocuk yüzücü mayosu modellerinden giyen çocuklar, seçtikleri renk sayesinde daha keyifli bir su sporu deneyimi yaşayabilir

Mayo modelleri içinden çocuğunuzun bedenine, yaşına uygun olan renk seçenekleri arasından seçimler yapabilirsiniz. 2 yaş erkek mayo seçenekleri 14 yaşa kadar zengin renk seçeneğine sahiptir. 14 yaş erkek mayo seçiminizle yüzme sırasında çocuğunuzun konforlu zamanlar geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. 3 yaş erkek mayo renkleri de çocukların seveceği canlı renklerden oluşur. Mayolar içinden çocuğunuzun en sevdiği rengi seçebilir, keyifli yüzme zamanları geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

4 yaş erkek mayo seçecek çocuklar genellikle mavi ve turuncu gibi daha canlı renkte olan mayo modellerini tercih eder. Çocuklar sevdikleri ve beğendikleri mayolar ile daha keyifli şekilde yüzebilir, daha eğlenceli zamanlar geçirirler. Çocukların ilgisini çekecek renkleri göz önünde bulunduran tasarımcılar her yaşa uygun renkleri mutlaka koleksiyonlarına ekler.

Bu tür tasarımlar çocukların spora daha istekli olmasını sağladığı için ebeveynlere fazlasıyla destek olur. Anne ve babalar çocukların hoşuna gidecek erkek çocuk yarış mayosu modellerini inceleyip en uygun olan madeli çocukları için tercih eder.

En Kaliteli Erkek Çocuk Mayoları

Erkek çocuklar için mayo seçiminde ebeveynler için en önemli etkenlerden biri de kalitedir. Mayolar genelde uzun süre vücutla temas eden ürünlerdir. Bu durumda hassas tene sahip olan çocuklar için mayoların kalitesi oldukça önemlidir. Çocuklar günlük yaşamda fazla aktif ve hareketli oldukları için kullandıkları mayoların kalitesi iyi olmazsa mayo kısa sürede zarar görebilir.

Erkek çocuk uzun mayo modelleri özellikle kalitesi ve hızlı kuruması ile anne ve babalara güven verir. Su ile sürekli temas eden mayolar, kaliteli kumaşlara sahip olursa mayonun su ile sürekli temas etmesinden dolayı hiçbir zarar görmez. Mayoların kaliteleri dayanıklılığı açısından belirleyici faktörler içinde yer alır. Mayolar içinde yüksek kaliteye sahip olan modeller, çok daha uzun süre kullanıma elverişli olur.

Kalitesi yüksek olan mayolar aynı zamanda da dış etkenlere karşı her zaman daha dayanıklıdır. Ürünün esneyen yapısı, çocuğun rahat hareket etmesi içinde oldukça önemli detaylardan biridir.

En Uygun Fiyatlı Erkek Çocuk Modelleri

Esnek kumaş yapıları ile yüzme esnasında çocuğun rahat hareket etmesini sağlayan erkek mayoları, farklı renklere ve özelliklere sahiptir. Çocuk mayo fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterir. 12 yaş erkek mayo modeli ile 5 yaş mayo modeli aynı fiyatlara sahip değildir. Dolayısı ile mayoların yaş grubu fiyat üzerinde etkilidir.

Mayo fiyatlarının belirlenmesinde bir diğer önemli etken markadır. Markaya göre fiyat aralıkları değişir. Gelişim çağında olan çocuklar sürekli büyür ve vücudunda değişiklikler olur. Bu sebeple tercih ettiğiniz mayonun esnek olması, dolayısı ile kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Çabuk kuruyan, cildi tahriş etmeyen, esnek yapılı kumaşlarla tasarlanan erkek çocuk mayolarının fiyatları değişir. Tercih edilen mayonun kumaşı ne kadar kaliteli olursa su ve klor ile temas ettiğinde zaman yıpranma gibi bir risk yaşamazsınız.

Bu da çocuğunuzun mayosunu daha uzun süre kullanılacağınız anlamına gelir. Kaliteli erkek çocuk mayoları üreten ve sektörde kalitesi ile öncü markalardan olan Ayyıldız üzerinden siz de çocuğunuzun sevdiği renkteki mayoları seçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.