Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Kız Çocuk Bikini ve Mayo Modelleri

Bikiniler, mayolar, şortlar ya da şortlu mayo gibi plaj kıyafetleri, yetişkinler kadar çocuklar için de önemli giyim parçalarıdır. Rahatlığı, çabuk kuruyan kumaşlarla tasarlanması, uygun yaş aralığına göre tercih edilmesi gibi önemli detaylar, doğru çocuk mayo ya da çocuk bikini seçimlerini etkileyen detaylardır. Mayo seçimi, kız çocuklarında, klasik mayolar, bikiniler, şortlu mayolar gibi çeşitlilik göstermektedir. çeşitlilikler göstermektedir. Ay Yıldız ise bu kategoride yer alan, kız çocuk bikini ve mayo seçenekleri ile sizlere farklı ve geniş bir yelpazeyi sunmaktadır.

Kız Çocuk Bikini ve Mayo Tercihleri Nasıl Belirlenir?

Her yaş grubunda olduğu gibi çocuklar için de mayolar ve bikiniler tercih edilirken, bu tercihler, bazı kriterler dikkate alınarak belirlenmektedir. Çocuğun yaş aralığı, ten rengi, tercih edilen mayo ya da bikinilerin modeli ve çocuğun vücut yapısı gibi unsurlar bu kıyafetlerin tercihlerinde belirleyici hususlardır. Ancak, çocuk mayo ve bikinilerin üretimi sırasında kullanılan kumaş kalitesi ve renklendiriciler tüm bu unsurlardan çok daha mühim bir detayı ifade etmektedir. Peki, kız çocuk mayoları ve bikinileri için hangi kumaş tercih edilmelidir?

Kız Çocuk Mayo ve Bikini Kumaşları Nasıl Olmalı?

Tıpkı yetişkin mayo ve bikinilerinde olduğu gibi kız çocuk mayo ve kız çocuk bikinilerinde de kullanılan kumaş, hem sağlık hem de konfor açısından önemli bir unsurdur. Bunun yanında kumaşın çabuk kuruyabilen özelliğe sahip olması, hareket esnasında, vücudun rahatlığını bozmayan, aksine rahat hareket imkânı sunan esnek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Kız Çocuk Mayo ve Bikinileri İçin Hangi Kumaşlar Kullanılmalıdır?

Çocuk mayolarında kullanılan kumaşın, %100 mayo kumaşı olması oldukça önemlidir. Tüm mayo ve bikinilerde olduğu gibi çocuk mayolarında da en iyi kumaş likralı kumaşlardır. Polyamid ve elastan karışımı ile üretilen bikini ve mayolar, su itme ve çabuk kuruma özelliği ile en ideal mayo kumaşıdır. Bu sebeple, yetişkin ya da çocuk mayolarında bu kumaşlar tercih edilmelidir.

Kız Çocuk Mayo ve Bikini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk mayo tercihlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri, kumaşın kalitesidir. Çocuk bikinileri ya da mayolarında, kullanılan kumaşın, esnek, çabuk kuruyan elastan ve polyemid karışımı kumaş olması daha sağlıklı ve konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

Mayo ve bikini tercihlerinizde nemli diğer husus ise çocuğun yaşa alığına uygun ürünlere yönelmektir. Yaşından büyük ya da yaşından çok daha küçük modeller, konforunun önüne geçecek, bununla beraber, tarzını ifade etmesine mani olacaktır. Bu sebeple çocuğun yaş aralığına uygun, istediği tarz ve modelde tercihlerde bulunulmalıdır.

Ayrıca mayo renkleri ve desenleri çocuğu ifade eden, yaşını yansıtan bir çizgide olmalıdır. Bu kıyafetler, çocuğun ten rengine göre belirlenmelidir.

Çocuk mayoları da yetişkin mayoları gibi denizde ve plajda, kullanım sırasında kolay hareket imkânı sağlamalıdır. Bu sebeple, çocuklar için mayolar ve bikiniler tercih edilirken, konfor detayı atlanmaması gereken bir detaydır. Tüm bu kriterlere sahip çocuk mayo ve bikini modellerine ise Ay Yıldız’ın çocuk bikini ve mayo kategorisinde yer alan koleksiyonu ile ulaşabilirsiniz.

Kız Çocuk Yüzücü Mayosu Nasıl Olmalı?

Yüzme mayoları gibi yüzücü mayoları da kumaş bakımından özenle tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Özellikle performansa dayalı oluşu sebebiyle, yüzücü mayoları, esnek bir yapıya sahip olmalı; rahat bir yüzüş, konforlu ve esnek hareket imkânı sunan kumaşlarla tasarlanmalıdır. Ayrıca bu mayolar, çabuk kuruyan kumaşlarla tasarlanmalıdır. Modeli seçiminin de ile de önemli olduğu yüzücü mayolarında, şortlu yüzücü mayolar, sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Çocuk yüzücü mayoları da tercih edilirken, aynı unsurlar dikkate alınmalıdır. Ay Yıldız, bu kriterlerin karşılandığı, farklı yaş gruplarına ait yüzücü mayolarını, sizlerle buluşturmaktadır. 13 - 14 yaş mayo modelleri şortlu tasarımları, 9-10 yaş mayoları, 15- 16 yaş grubuna ait yüzücü mayolarını, Ay Yıldız kalitesinde, farklı renkleri ile tercih edebilirsiniz.

Kız Çocuk Etekli Mayo Renkleri Nelerdir?

Mayo ve bikiniler farklı kumaş renkleri ile tasarlanan kıyafetlerdir. Ay Yıldız mayolar, bikiniler, şortlu ya da etekli mayolarda da özellikle çocuklar için oldukça zengin bir çeşitlik sunulmaktadır. Birbiriyle uyumlu renklerin bir arada kullanılması, sarı, kırmızı, lacivert gibi sıcak, açık ve koyu renklerin tercih edilmesi, çocukların dünyası ile buluşan canlı renklerin varlığı ile pek çok rengi bu kategoride görmek mümkün.

Kız Çocuk Mayo ve Bikini Modelleri Nelerdir?

İster yetişkin isterse çocuk olsun, yüzücü mayo ve bikini modelleri, profesyonel olarak yüzme içerisinde kullanılan ve gündelik yüzme için kullanılan mayolar olarak, iki farklı amaçla tasarlanmıştır. Şortlu mayolar, şortlu yüzücü mayoları gibi kullanım alanına göre farklılıklar gösteren bu modeller için, Ay Yıldız’ın kız çocuk yüzücü mayoları ve bikini modellerini inceleyebilirsiniz. Etekli mayolar, şortlu mayolar, klasik mayoları tercih edebileceğiniz gibi farklı bikini modelleri de tercih edebileceğiniz modellerdendir. Kız çocuk bikini modelleri içerisinde ise straplez bikiniler, üçgen bikiniler ya da çapraz bel bağlamalı bikini çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Çocuk Mayo ve Bikinileri Nerede Bulunur?

Kız çocuk bikini ve mayolarında farklı yaşlara hitap eden Ay Yıldız, 5, 6 ve 10 yaş grubuna yönelik mayolar gibi 15 – 16 yaş mayo seçeneklerini de temin edebileceğiniz bir adres olarak sizleri karşılamaktadır. Gençliğe adım atmaya başlayan bu yaş grubunun zevkine yönelik pek çok seçeneğe Ay Yıldız ile ulaşabilirsiniz. Bu modeller arasında 14 yaş kız çocuk mayo modellerinden olan boyundan bağlamalı üçgen kalıplı bikiniler, yanları fiyonk, sırttan çapraz bağlamalı mayokiniler, çeşit çeşit mayo modelleri en çok tercih edilen koleksiyon parçalarından birkaçıdır.  

11-12 yaş mayo seçenekleri arasında yer alan, ince sünger kaplı, göğüs kısmı kesik mayolar, straplez ya da boyundan bağlamalı olarak kullanabileceğiniz, göğüs ortası bağlamalı bikini modelleri, 9-10 yaş mayo seçenekleri, gibi pek çok seçeneği, pek çok yaş grubuna yönelik tasarımları Ay Yıldız’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.