Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Plaj Aksesuarları Modelleri

Havalar ısınırken kadın erkek genç yaşlı milyonlarca kişi için de plaj hazırlıkları başlıyor. Denizde ve havuzda hem konfor içinde olmak hem de şıklığı ile dikkat çekmek isteyenler ise birbirinden farklı plaj aksesuarları ile tarzlarını tamamlıyor.

Hem yüzme esnasında hem de havuz ve deniz dışında dinlenirken pek çok farklı ürüne ihtiyaç duyuluyor. Plaj havlusundan, güneş kremine, kişisel ihtiyaçlardan cep telefonuna kadar oldukça çok çeşit eşya plaj çantası ile taşınırken, bu çantaların şıklığı da en az kişinin kombini kadar önem taşıyor. Sahip olduğu iç cepler, genişlik, ürün kalitesi ve elbette sahip olduğu renk ve desenler plaj çantalarını yaz modasının içinde önemli bir yere oturtuyor.

En Çok Kullanılan Plaj Eşyaları Nelerdir?

Bugün hem havuz hem de deniz kenarında kullanılan plaj eşyaları arasında elbette kişisel ürünler yer alıyor. Güneş koruyucu kremler, havlular ve cüzdan ve cep telefonu gibi her yerde kullanılabilecek kişisel eşyaların yanı sıra sadece deniz kenarına özgü malzemeler de kişilerin yanından ayrılmıyor.

Pek çok kişi plajda yanında oluşabilecek her türlü talihsiz duruma karşı yedek mayo bulundururken, kimi zaman gün boyu aynı kıyafeti kullanmak istemeyenler de çantasında farklı mayo ve bikini modelleri için yer açıyor. Aynı zamanda özellikle mayo ve bikini üstleri için farklı pareolar ve plaj elbiseleri yaz modasına yön veriyor.

Birçok eşyayı taşıyan plaj çantaları da genel anlamda en önemli plaj malzemeleri arasında yer alıyor. Zira şıklığının yanı sıra tasarımı ve kullanışlı olmasıyla hayatı kolaylaştıran bu çantalarda geniş iç hacim ve iç bölmelerin yanı sıra suya dayanıklı bir yapıda üretilmiş olması önem taşıyor. Tabii ki bir de plaj kıyafetlerine uygun olması bir plaj çantasında aranan en önemli özellikler arasında yer alıyor. Aykasa katlanabilir kasa modelleri de evlerde ve iş yerlerinde kullanılmasının yanı sıra plajlarda da oldukça rağbet görüyor.

Plaj eşyaları, kişilerin zevklerine, yaşam tarzlarına ve yaşlarına göre bile değişiklik gösteriyor. Bir plaj havlusu deniz ve havuz kenarındaki herkesin mutlaka sahip olacağı ürünlerin başında geliyor. Deniz ve havuzdan çıkan kişiler ilk olarak plaj havlusuna sarınırken, yine duş sonrasında havluların bulunması hayati önem taşıyor. Ayrıca denizde açılmayı sevenler için paletler ve deniz gözlükleri de vazgeçilmez eşyalar arasında yer alıyor.

Havuz Malzemeleri Nelerdir?

Hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen açık ve kapalı yüzme havuzları, sağlık ve eğlence açısından en çok rağbet gören spor mekanları arasında yer alıyor. Diğer spor alanlarında olduğu gibi de kişilerin kendilerine özel havuz malzemeleri hem ortak alan kullanımı hem de kişisel bakım açısından önem taşıyor.

Havuzda kullanılan en önemli malzemeler arasında ise boneler yer alıyor. Kadın, erkek ve çocuklara özel olarak üretilen boneler, hem başı kavrama, kolay çıkmama, su tutmama gibi özelliklerle üretilirken aynı zamanda farklı zevklere uygun model çalışmaları da bulunuyor. Kadınlar için çiçekli ve fırfırlı havuz boneleri üretilirken, çocuklar için ise renkli bonelerin daha sık kullanıldığı görülüyor.

Ayrıca burun ve kulak tıkaçları da suyun kişiye verebileceği zararların önüne geçerken, aynı zamanda konforlu ir yüzme deneyimi yaşanmasını sağlıyor.

Ay-Yıldız markası (ayyildiz.com.tr), kadın, erkek ve çocuklar için sezonun en trend model ve renkleri ile ürettiği havuz ve deniz malzemeleri ile kişilerin zevklerine hitap ediyor. Bununla birlikte sağlık ve konfor açısından özenle incelenerek hazırlanan ürünler uzman isimlerden tam not alıyor. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.