Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Eğlenceli ve Şık Erkek Çocuk Deniz Şortu Modelleri

Çocuk deniz şortu, yaz aylarında özellikle havuz ve denizde kullanım için en ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Çocuğunuz için deniz şortu seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. Çocukların yetişkinlere oranla tenleri çok daha hassastır. Bu sebeple çocuğunuza alacağınız ürünlerin kumaşında zararlı kimyasallara yer verilmemiş olması gerekir. Nefes aldıran içeriğe sahip olan kumaşlar, çocuğunuzun cilt sağlığını korur. Aynı zamanda çocukların hasta olma oranı da yetişkinlere göre yüksek olabileceği için çabuk kuruyan kumaşlar tercih etmelisiniz.

Çocuklar gün boyu sürekli hareket halindedir. Dolayısı ile rahat yüzme şortu çocuk ürünleri içinden seçiminizi yapmanız önemlidir. Çocuğunuz için deniz şortu satın alırken bedenine ve rahat bir kalıba sahip olmasına dikkat etmenizde yarar var. Çocuğunuzu sıkan ürünler hareketini engelleyebileceği için gün boyu huzursuz olabilir. Çocuğunuzun boy ve beden ölçüsüne uygun birbirinden eğlenceli ve rahat tasarımlara sahip olan erkek çocuk deniz şortu modelleri, Ayyıldız’da beğenilerinizi bekliyor.

Rahat Kalıplı Çocuk Deniz Şortları

Erkek çocuk mayo modelleri, çocuğunuzun yaşına göre tasarlanır. Her yaş grubunun sevdiği renkler ve desenler birbirinden farklıdır. Bu durumu göz önünde bulunduran tasarımcılar, çocukların ilgisini çekecek renklerden oluşan ürünler üretir. Seçim yaparken bebeğinizin yaş aralığına göre karar verirken aynı zamanda da seveceği tasarımları seçebilirsiniz. Ürünlerin tasarımı hem çocuğunuzun hem de sizin rahatlığınızı sağlayacak şekilde yapılır. Bel kısmında kullanılan ip, çocuğunuzun beline ürünün sabitlenmesini sağlayacağı için siz de rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun hareket kabiliyeti kısıtlanmadan gün boyu rahatlık sağlayabilirsiniz.

Birkaç renkten oluşan balıklı, yıldızlı, uzay desenli modeller içinden seçimler yapabileceğiniz düz renklerden oluşan erkek çocuk mayo modelleri içinden de seçimler yapabilirsiniz. Polyester kumaşı sayesinde havayı geçirme özelliğine sahip olan ve dakikalar içerisinde kuruduğu için çocuğunuzun üşümesini engelleyen modeller havuz ve deniz saatlerinde yüksek konfor sunar. Rahat kalıp ve geniş beden seçenekleri ile satışa sunulan çocuk deniz şortu modelleri, birçok beden seçeneği sunar. Siz de çocuğunuzun beğeneceği çocuk şortu modellerine Ayyıldız üzerinden avantajlı fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Erkek Çocuk Deniz Şort Modelleri

Erkek çocuk deniz şort modelleri fiyatları belirlenirken, kumaş kalitesinden yaş grubuna, kesimden desen ve renklere kadar birçok faktör dikkate alınır. Çocuk deniz şortu fiyatları kullanıcıların bütçesine uygun seçenekler sunar. Bu modelleri satın alırken birden fazla seçim yapabileceğiniz birçok seçenek bulunur. Çocuğunuza deniz şortu sarın alırken onun seveceği modellere yönelmeniz kullanımını desteklemenize yardımcı olur. Sevdiği bir hayvan karakteri, desen ya da renk çocuğunuzun şortunu severek giymesine yardımcı olur.

Ayyıldız çocuk deniz şortu kategorisinin geniş ürün seçenekleri içinden, her tür bedeni rahatlıkla bulabilirsiniz. Sade düz modellerin yanı sıra renkli ve desenli modeller çocuğunuzun ilgisini çekecek seçeneklere sahiptir. Rahat kalıba sahip deniz şortları, yüksek memnuniyet sunar. Şortların belinin lastikli olması sayesinde çocuğunuzun beline göre ayarlama imkanı da sunar. İnce yapısı ile hafif kullanım sağlayan erkek kategorisinde öne çıkan Ayyıldız modelleri, polyester ve elastan kumaş içeriğine sahiptir.

Bu nedenle hızlı kuruma avantajı sunan modeller sayesinde çocuğunuz gün boyu konforlu hisseder. Şık modeller içinden yapacağınız seçimlerle, çocuğunuzun tarzını da sergilemesine fırsat verebilirsiniz. Ayyıldız’ın erkek çocuk deniz şortu kullanıcı yorum ve önerilere bakarak beklentinize uygun modeli daha kolay belirleyebilirsiniz. Erkek deniz şortu modelleri içinden çocuğunuza uygun modele ve bütçenizi yormayan fiyata ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.