Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Plaj Havlusu ve Deniz Havlusu Modelleri

Konforlu kullanım ve tasarım şıklığını bir araya getiren çift kişilik havlu modellerimizde yüksek kalite farkı dikkat çeker. Deniz ve havuz havlusu seçeneklerinde plaj şıklığını tamamlayacak özgün tasarımları değerlendirebilirsiniz. Deniz havlusu tercihi yaparken farklı görsel baskılarla tasarlanmış havlu modellerine göz atabilirsiniz. Ayyıldız güçlü marka kalitesiyle havlu tercihi yaparken konfor, işlevsellik ve şık tasarımı bir arada bulabilirsiniz. Plaj keyfini yaşarken size rahatlık sunacak havlu modellerinde mavi dümen, kırmızı çapa, gri kaplumbağa, pembe sörf, mavi sandalet gibi görsel tasarım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Deniz havlusu erkek modellerinde kaliteli tasarım detaylarını keşfedebilirsiniz.

Çift kişilik havlular kullanım açısından esnek konfor standartları sunar. Çocuk deniz havlusu seçeneklerinde keyifli görsel tasarımlar plaj keyfine eğlence katar. %100 pamuktan üretilen Markamızın havlu modelleri yüksek kalitede havlu seçimi yapmanızı sağlar. Pamuk havlular daha rahat kullanım sunarken sağlık açısından da daha avantajlı seçeneklerdir. Plaj havlusu seçimi yaparken %100 pamuk havlu tercih ederek plajdaki rahatlığınızı artırabilirsiniz. Geniş, konforlu, sağlıklı havlu kullanarak plajda geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli yaşayabilirsiniz. Çocuk plaj havlusu seçeneklerimiz %100 pamuk havlu farkıyla çocuklar için en ideal kullanım olanaklarını sunar. Renkli ve desenli havlu modelleriyle plajda keyifli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Ayyıldız marka kalitesiyle çift kişilik havlu tercihini sitemizden yaparken avantajlı fiyat olanaklarımızdan da yararlanırsınız.

Deniz ve Havuz Havlusu Seçimi Nasıl Yapılır?

Deniz ya da havuzda kullanmak için tercih edeceğiniz havlular konforlu, sağlıklı ve kaliteli olmalıdır. Cilde doğrudan temas eden havluların hijyenik standartları karşılaması gerekir. Havlu seçerken havlunun neden üretildiğine dikkat etmek gerekir. %100 pamuk havlular en sağlıklı ve konforlu havlu seçenekleridir. Plaj havlusu erkek tasarımları, kadın tasarımları ve çocuk tasarımları görsel estetik açısından farklılık gösterir. Unisex tasarımlar kadınlar ve erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Örneğin, kaplumbağa görselli havlu tasarımı hem erkekler hem de kadınların tercih edebileceği modeller arasında yer alır. Erkek plaj havlusu seçimi yaparken çapa desenli ve dümen desenli tasarımları ön plana alabilirsiniz. Deniz kültürünü yansıtan çapa ve dümen tasarımları plaj şıklığını tamamlayacak tasarımlardır. Markamızın ürün kalitesini ilk bakışta ortaya koyan çift kişilik havlu seçeneklerinde özgün ve sanatsal görseller dikkat çeker. Plaj ya da havuz havlusu seçerken farklı görsel tasarımları değerlendirebilirsiniz.

Havlu seçimi yaparken havlunun kolay temizlenebilmesine de dikkat etmek gerekir. Kolay temizlenen havlular hijyenik kullanım standartlarını karşılayabilir. Plaj şıklığını arttıran plaj havlusu kadın seçeneklerinde konforlu kullanım ön plana çıkar. Plaj ve havuz havluları keyifli zamanlarınıza eşlik eder. Keyifli zamanlarınızda daha renkli ve eğlenceli tasarımları tercih edebilirsiniz. Deniz ve havlusu seçerken kaliteye özellikle önem vermelisiniz. Direk cildinize temas eden havlunun sağlıklı materyallerden üretilmesi gerekir. Ayyıldız olarak %100 pamuk ve yüksek kalitede havlu seçenekleri sunuyoruz. Plaj havlusunun geniş tercih edilmesi konforu arttırabilir. Havlu ne kadar büyük olursa plajda rahatlık o kadar fazla olabilir. Havlu kullanımında konfor ve rahatlık ön plandadır. Havlunun suyu emiş gücünün de yüksek olması önemlidir. Pamuktan imal edilen havluların suyu emiş gücü fazla olur. Plaj havlusu fiyatları havlunun büyüklüğüne, tasarımına ve kalite standartlarına göre değişir. En iyi fiyatla en yüksek kalitede havlu seçimi yapmak için sitemizde sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Kız çocuk plaj havlusu gibi farklı havlu seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, kaliteli havlu tercihi yaparken avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Yüksek Kalite Havlu Seçenekleri Ayyıldız Avantajlarıyla

Konforlu ve şık havlu tercihi yaparken Ayyıldız yüksek kalite standartlarından emin olursunuz. Kalite standartları yüksek havlu tercih ederek havuz ve plaj keyfini daha rahat yaşayabilirsiniz. Erkek çocuk plaj havlusu seçeneklerinde çocukların düş dünyasını zenginleştirecek tasarım tercihleri bulunur. Çocuklar için havlu seçerken sağlıklı materyalden üretilmesine özellikle dikkat edilmelidir. Çocuk cildi daha hassas olduğundan havlu seçiminde pamuklu tasarımlar ön plana alınmalıdır. %100 pamuk Ayyıldız havlular çocuk sağlığını destekleyen yüksek kalite havlu seçenekleridir. Siyah plaj havlusu gibi tarzınızı yansıtacak renklerde havlu seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde havlu seçeneklerinde Ayyıldız kalitesini yaşarsınız.

Büyük plaj havlusu plajda daha konforlu hareket etme imkânı sunar. Büyük havlu tercih ederek plaj konforunu arttırabilirsiniz. Havlu kalitesinden emin olmak için Ayyıldız marka gücüne güvenebilirsiniz. Yüksek kalite havlu seçeneklerine Ayyıldız avantajlarıyla sitemizden kolaylıkla ulaşırsınız. Ucuz plaj havlusu tercih ederken havlunun yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda da ekonomik fiyat avantajlarından yararlanarak konforlu ve şık havlu seçimi yapabilirsiniz. Havuzda daha keyifli vakit geçirmek için kaliteli havuz havlusu modellerimizi tercih edebilirsiniz. Havuz havlusu seçerken hem kaliteye hem de şık tasarım detaylarına öncelik verebilirsiniz. Ayyıldız avantajlarıyla indirimli havuz havlusu fiyatları seçeneklerine kolay ulaşabilir, ekonomik fiyatlarla yüksek kalite havlu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayyıldız markamızın kalitesini yaşarken avantajlı fiyatları keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.