Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Toparlayıcı Korse Modelleri

Her kadın fazla kilolarını gizlemek ister. Kadınların bazıları basen bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçiyken bazıları ise göbeğindeki fazlalıklardan şikayetçidir. Vücudunu iyi tanıyan ve iç giyim seçimine dikkat eden kadınlar, istediği ince görünüme kavuşabilir. Siz de daha zayıf görünmek için külot korse modelleri içinden seçim yapabilirsiniz.

Vücudunuzda basen bölgenizden şikayetçiyseniz en iyi göbek toparlayıcı korse modellerinden birini seçebilirsiniz. Kalçanızı saran yüksek bel korseler içinden bir seçim yaparak, basen bölgelerinizdeki fazlalıkları kamufle edebilirsiniz. Toparlayıcı korse modellerinin her biri dilediğiniz inceliği elde etmek için ideal seçimlerdir.

Toparlayıcı Külot Korse Özellikleri

Vücudunuzu şekillendirmek ya da daha ince bir görünüm elde etmek için toparlayıcı külot korse modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitler sahip olan korseler içinde yüksek bel olan modeller, karın bölgesindeki fazlalıkları gizleyecek özelliğe sahiptir. Hem göbek hem basen bölgesinden şikayetçi olanlar ise yüksek bel ve uzun korse modelleridir.

Sıkı dokumaları ile her türlü giysi ile tercih edilen korse tasarımları, pek çok kadının en çok tercih ettiği ürünlerdir. Toparlama özelliği ile dikkat çeken korseler sayesinde siz de dilediğiniz fit görünüme hemen kavuşabilirsiniz.

Toparlayıcı Külot Korse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın korse tasarımları aynı zamanda iç çamaşırı olarak da kullanım imkanı sunar.  Böylece içinize başka bir çamaşır giymenize gerek kalmaz. Beden ölçünüze göre korse seçimi yapma dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Aksi takdirde içinde rahat hissetmeyeceğiniz bir korse hareketlerinizi de kısıtlayabilir. Korsenizi seçerken kullanacağınız giysilerin de renklerini dikkate almalısınız.

Vücudunuza daha iyi sarması için çıtçıtlı modelleri tercih edebilirsiniz. Bel çevresini saran yüksek bel korse modelleri de yine bu bölgelerdeki fazlalıkları gizlemek için birebirdir. Karın ve basen bölgenizdeki fazlalıklar sizi mutsuz ediyorsa, göbek ve basenlerinizi tamamen saracak dar korse modellerini seçebilirsiniz.

Toparlayıcı bir korse seçimi sayesinde hayalinizdeki ince görünüme kavuşabilirsiniz. Basen bölgenizin düzlüğünden şikayetçiyseniz, popoyu dik gösteren, vücudunuzu şekillendiren korse modelleri içinden seçimler yapabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Külot Korse Renkleri

En popüler külot korse renkleri içinde beyaz ilk sırada yer alır. Özellikle yazlık korse modelleri içinde beyaz seçenekler daha popülerdir. Karın bölgesindeki fazlalıklarından şikayetçi olan kadınların tercihi olan birçok yüksek bel model; siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleri ile herkesin dolabında yerini alır.

Kadın iç çamaşırı olarak da kullanabileceğiniz korse modellerini, özellikle özel davetlerde mutlaka tercih etmelisiniz. Göbek toparlayıcı korse, basen toparlayıcı korse modelleri ile siz de dilediğiniz zarif ve fit görünüme hızlıca kavuşabilirsiniz. Siyah yüksek bel etek korse modelleri de yine kadınların etek ve elbiselerin altına en çok tercih ettiği renklerden olduğu söylenebilir.

Külot Korse Alırken Neden Ayyıldız'ı Tercih Etmeliyim?

Korse modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Korseli külot fiyatları ise ürünün sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Ürünün boyutu, üretiminde kullanılan materyaller ve ip kalitesi fiyatını belirleyen en önemli unsurlardır.

Toparlayıcı etkiye sahip olan ve dik duruş sergilemenize yardımcı olan korselerin fiyatı normal korselerden biraz daha yüksek olabilir. Ürünlerin fiyatları arasında karşılaştırma yaparken, tüm özelliklerini göz önünde bulundurmanızda fayda var. En kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajları ile sunan Ayyıldız, sektördeki tecrübesi ile en iyi ürünlere ulaşmanızı sağlıyor.

Korse siparişinizi oluştururken alacağınız korsenin bedenine, özelliklerine ve malzemesine dikkat etmeniz gerekir. Korsenizi seçerken referans olarak giysi bedeninizi alabilirsiniz. Bedeninize uygun bir ürün seçtiğinizden emin olmak için beden tablosunda yer alan ölçüleri de kontrol edebilirsiniz. Beklentilerinize uygun, kaliteli ve şık külot korselerden satın alırken, kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi, Ayyıldız’ı tercih etmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.