Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Yeni Sezon Bikini Modelleri

Kadınların en çok tercih ettiği, plaj kıyafetleri içerisinde, dikkat uyandıran ve beğenilen tasarımları ile Ay Yıldız, hayran kalacağınız bikini takımları ile bu yaza damgasını vuracak bir koleksiyonu sizlere sunuyor.

Alt ve üst olmak üzere İki ayrı parçadan oluşan, göğüs ve kalçayı kaplayacak biçimde tasarlanmış bir çeşit mayo olarak üretilen kadın plaj kıyafetlerine bikini adı verilmektedir. Rahat ve dikkat çekici tasarımlarla çeşitlilik gösteren bu giyim parçaları, kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Genellikle kalça ve leğen kemiklerinin tamamını kaplayacak şekilde üretilen bikiniler, son dönemlerde brazilian bikini takımı gibi dikkat uyandırıcı modellerle de tasarlanmaktadırlar.

Bikini Ne Zamandan Beri Hayatımızda?

May, bikini gibi plaj kıyafetleri, uzun zamandır hayatımızın içinde varlığını sürdürmektedir. Başlangıçta sadece mayolar tercih edilirken, zamanla bu bu tercihler farklılık göstermeye başlamıştır.

1900’lü yıllarda, bacak kısmı kapalı jarse mayolar kadınların ilgi odağıyken, bu dönemlerde yüzme dalında önemli bir isim olan Anette Kellermen, 1907 yılında bir gösteride modern mayo örneklerini yansıtan mayo kıyafetini giymiştir. 1915’lerde ise bu kıyafetler, plaj kıyafetlerini andıran tasarımlarla üretilmeye başlamıştır.

Mayoların kullanımı uzun zamandan beri varlığını sürdürürken, iki parçadan oluşan bikini mayoların kullanımı, 1930’lu yıllara rastlamaktadır.

1930’larda, bilindik ve alışılmış olan mayolar, gittikçe değişen tarz ve beğeniler karşısında zamanla değişkenlik göstermeye başlamıştır. Artık bildik mayoların dışında daha kadınsı hatlarla iki parçadan oluşan mayolar, yani bikiniler üretilmeye başlamıştır. 1940’larda bu farklılıklar varlığını sürdürmüş,  1947 yılında ise modern bikini tasarımları varlığını göstermeye başlamıştır.

Daha modern çizgide ve günümüz bikini mayolarını yansıtan parçalar ise 1960’lı yıllarda yeni yüzüne kavuşmaya başlamıştır.

Günümüz bikini modelleri ise ilk varlığını gösteren noktadan çok daha cesur ve dikkat çekici bir estetiğe bürünen, kadın vücudunu daha çekici kılan tasarımlarla varlığını sürdürmektedir.

Özellikle Ay Yıldız tasarımları ve kalitesi ile bikini kadın modellerinde, etkileyici ve birbirinden tarz seçenekleri, plajların yıldızı olmak isteyen kadınlar için, zevkli çizgilerle sizlere sunmaktadır.

Bikini Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Karın bölgesi kusursuz olan ya da rahatsız olmayacağı düzeyde bir karın bölgesine sahip olan kadınların, çoğunlukla tercih ettiği plaj kıyafetleri bikinilerdir. Bikiniler, kadın vücudunu daha estetize ederek tasarlanan giyim parçalarıdır. Dolayısıyla, vücut hatlarınızı dikkate alarak tercihlerde bulunmalısınız. Ayrıca tercih ettiğiniz bikinilerin ten renginizle zıt olması sizi daha çekici kılacaktır. Bu sebeple tercih edeceğiniz bikini takımı teninizin renginden farklı olmalıdır. Esmer kadınlar açık renkler, daha açık ten rengine sahip kadımlar ise koyu renklerde bikiniler tercih etmelidirler.

Bikini modellerinin üretiminde kullanılan kumaş kalitesi ve niteliği de önemlidir. Ayrıca düzenli yüzüp yüzmediğiniz, havuz kullanıp kullanmadığınıza dair bilgiler, tercih edeceğiniz kumaşın türünü belirleyici olacaktır. Örneğin; Eğer çok sık havuz kullanıyor ve yüzüyorsanız solmaya dayanıklı olması için polyester içerikli ürünler tercih etmelisiniz.

Genellikle karın bölgesinden memnun olmayan kadınların tercihi mayolar gibi görünse de bikiniler de daha toplu vücuda sahip kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Ay Yıldız’ın, karın bölgesindeki kusurları kamufle eden yüksek bel bikini modelleri ya da kilolarından şikayetçi olan kadınların tercihleri arasındadır. Ayrıca daha geniş ölçülere sahip kadınlar için tercih edilebilir olan büyük beden bikini modelleri, bikiniden vazgeçemeyen kadınlar için en ideal seçenekleri oluşturmaktadır.

Ay Yıldız Bikini Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Farklı kesimler ve farklı tasarımlarla Ay Yıldız’ın bikini kategorisinde yer alan bikini koleksiyonu içerisinde, yüksek bel bikini modelleri, straplez bikini, üçgen bikini, brezilian bikini, mini bikini, atlet bikini, fırfırlı bikini, boyundan bağlı bikini, ince ya da kalın askılı bikini gibi modelleri ve çeşitleri mevcuttur.

Yüksek Bel Bikini: Vücudu toparlayıcı özelliğe sahip bu modeller, vücudun belli bölgelerindeki fazlalıkları ya da kadınların kendilerinde kusur olarak gördükleri yerleri, kamufle etme özelliğine sahip modellerdir. Bu modellerde karın bölgesini tamamen kapatan modeller tercih edebileceğiniz gibi bel kısmı göbek deliği hizasında kalan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Ay Yıldız’ın turuncu bikini takımı, ayarlanabilir askılı bikini üstü, komple astarlı bikini altı, kapsız ve balenli üst kısmı ile bu kategoride tercih edilen modeller arasındadır. Ay Yıldız, Ön kısmı astarlı, yandan büzgülü ve bağlamalı bikini altı ile yarım atlet bikini üstüne sahip Mavi Bikini modeli de tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Ay Yıldız, toparlayıcı bikini özelliği ile tercih edilebilir olan bir diğer seçenek ise kapsız ve balenli, göğüs ortasında v tel bulunan, streplez üst kısmı, klasik kesim bikini altı ile yeşil toparlayıcı bikini mdelidir.

Brezilian Bikini: Brezilian kesim bikinilerde, bikininin alt kısmı, kalçaların tamamını kaplamadan, kalçaların yan ve alt kısımlarını açıkta bırakarak tasarlanan modellerdir. Ay Yıldız’ın siyah brezilian bikini takımı, boyundan bağlamalı straplez üst kısmı, Brezilian kesim alt kısmı , komple astarı ile tercih edebileceğiniz, çekici seçeneklerden biridir.

Üçgen Bikini: Üçgen bikini, bikinilerin üst kısmında yani göğüs bölgesinde üçgen kesim detayının uygulandığı, bu bölgede üçgenimsi bir görünüm sunan modellerdir. Ay Yıldız, üçgen bikini modelleri, yandan bağlamalı, belden şekilli bağlamalı kısımları, halka detaylı siyah bikini takımı, çekiciliği ile ilgi uyandıran seçenekler arasınmdadır.

Göğüs dekoltesi ayarlanabilir olan, üçgen kesim siyah bikini takımı, çift şerit biyeli, boyundan bağlamalı üçgen bikini takımı, aksesuarlı bikini modeli, klasik kesim altı ile üçgen kesim yeşil bikini takımı tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Straplez Bikiniler: Askı detayı olmadan kimi zaman boyundan bağlı olarak da tasarlanan modellerdir. Yanları bağlamalı, aksesuarlı, ayarlanabilir göğüs dekoltesi ile mor straplez bikini takımı,  çıkarılabilir ince sünger kaplı, göğüs ortası büzgülü ve aksesuarlı mor straplez model bikini bayan takımı, yanı büzgülü ve aksesuarlı, balenli, straplez bikini üstü ile straplez sarı bikini takımı, Ay yıldız’ın sunduğu etkileyici seçenekler arasındadır.

Ayrıca bu modeller dışında, leoparlı bikini, fırfırlı bikini gibi tek omuz detayı ile tasarlanmış bikini modelleri, çift biyeli bikiniler, halter yaka bikini üstü ile bikini modelleri tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Turuncu, yeşil, mor sarı kırmızı ya da siyah beyaz bikini gibi farklı renk seçeneklerini, zengin model ve tasarımları ile temin edebileceğiniz Ay Yıldız’ın bikini koleksiyonu için, ürün alışveriş sayfasını inceleyebilirsiniz. Siz de tercih edeceğiniz Ay Yıldız’ın mayolar bikiniler, mayokiniler, pareolar ve plaj elbiseleri bu sezon plajların starı olun.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.