Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Katlanır Plastik Kasa

Plastik katlanabilir kasa modelleri artık hemen her evde ve iş yerinde karşımıza çıkıyor. Onları bu kadar cazip kılan özellikler ise kendilerine verilen değerin boşa olmadığını gösteriyor. Oyuncaktan, hobi malzemelerine, dosyalardan saf malzemelerine kadar saklanması ve taşınması gereken onlarca farklı eşya, bu kasalarda bir araya getiriliyor.

Düzenli bir ev ve iş yeri için ortalıkta bulunan kalabalık malzemeleri toplayan ve transferini kolaylaştıran plastik kasalar, şık görünümleri ile de bulunduğu ortama tarz katıyor. Ay-Yıldız (ayyildiz.com.tr) tarafından piyasaya sürülen aykasa katlanabilir kasa çeşitleri ise muadilleri arasında popülerliği ile öne çıkıyor.

Katlanabilir Kasa Özellikleri Nelerdir?

Katlanabilir kasa çeşitleri hem ev düzenlemesinde hem de depolama alanlarında sunduğu yaratıcı çözümle büyük beğeni topluyor. Farklı renk alternatifleri ile evin dekoruna ve kişisel zevklere hitap eden kasalar, üst üste istiflenebiliyor ve yüksek ağırlıklar altında da oldukça dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.

Katlanir plastik kasa modellerinin en dikkat çeken yönü ise elbette açılır kapanır bir yapıya sahip olması olarak göze çarpıyor. Bu kasalar kullanılmadığı zamanlarda basit birkaç hareketle düz bir hale geliyor. Böylelikle minimum oranda yer kaplıyor, küçük alanlarda bile kolaylıkla saklanabiliyor. İhtiyaç duyulması halinde ise yeniden pratik hareketlerle kasalar eski haline yeniden dönüyor.

Açılır kapanır plastik kasa çeşitleri dizayn edilirken sadece tek bir alanda kullanılacak şekilde düşünülmemiş olduğu da kasanın konforlu kullanımından anlaşılabiliyor. Zira bu kasalar, evde, ofiste, doğada, arabada ve depolama alanlarında ve ihtiyaç duyulan her yerde güvenle kullanılabiliyor.

Katlanabilir Kasa Boyutları Ne Kadar?

Depolama konusunda sağladığı başarı ile hayatı kolaylaştıran katlanabilen plastik kasalar, farklı ihtiyaçlara uygun şekilde farklı boyutlarda ve çeşitlerde üretiliyor. Ev içinde, odalarda kullanılan kasa tipleri genellikle mini ve midi boy olarak tercih edilirken, ofis, iş yeri ve depolarda tercih edilen kasaların maxi boy olduğu görülüyor.

Son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden olan ve evlerde, oyuncak, çocuk kıyafeti, havlu ve hobi malzemeleri gibi eşyaların düzenlenmesi için kullanılan minibox kasa boyutları ile tam istenileni veriyor. 10 cm, 17 cm ve 26 cm boyutlara ve 4 litre iç hacme sahip kasalar odalarda ve dolap içlerinde kolaylıkla kendine yer buluyor.

Midi box kasa modellerinin boyutları ise 14 cm, 30 cm ve 40 cm iken kasanın iç hacmi ise 14 litre olarak belirtiliyor. Birbirinden farklı onlarca çeşit renge sahip olan bu kasalar gıda kodeksi onaylı yüzde 100 kopolimer malzemeden üretiliyor.

İş yeri ve depolama alanlarında kullanılan kasa çeşitleri ise ihtiyaçlara uygun şekilde büyük boyutlarda seçiliyor. 22 cm, 40 cm, 60 cm boyutlardaki maxibox katlanabilir kasalar 22 litre iç hacme sahipken, ergonomik yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Taşınma sırasında ağırlığa bağlı olarak ellerde yaşanan rahatsızlık hissi bu kasaların eşsiz tasarımı sayesinde yaşanmıyor.

Maxibox aykasalarda kullanılan kilitleme sistemi ise kasanın konforunu artırırken aynı zamanda kullanım açısından da güvenliğini artırıyor. Bu kilitleme sistemi sayesinde sadece bir parmak kuvvetiyle aykasalar 2 saniye içinde kolayca katlanabiliyor. İstenildiği durumlarda da yine aynı pratiklikle açılabiliyor.

Açıldığında kasanın yan kısımlarını kilitleyen mekanizma özellikle kasaları çok sık açıp kapamak durumunda kalanlar için vazgeçilmez bir aksesuar olarak sunuluyor. İşlevselliği ve şık görünümüyle dikkatleri çeken katlanabilir kasalar, bu şekilde uzun süre sorunsuz kullanım için de oldukça uygun bir hale geliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.