Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Hamile Taytı Modelleri ve Fiyatları

Bebek bekleyen annelerin ihtiyaçları farklılaşırken, gebelik sürecini daha rahat ve sorunsuz atlatmak için piyasada pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünlerle annenin ihtiyaç duyabileceği destek sağlanıyor ve hem fiziksel hem de psikolojik açıdan gerekli olan konfor alanı yaratılıyor. İşte bebeğini kucağına almak için gün sayan anne adaylarının kullandığı ürünlerden biri de hamile taytı olarak gösteriliyor.

Hamileliğin ilerleyen sürecinde bebeğin büyümesiyle annenin bedeninde de değişiklikler meydana geliyor. Özellikle karın bölgesi büyürken, kalça ve bacaklarda da genişlemeler yaşanıyor. Gebelik taytı çeşitleri de anne adayının yaşadığını bu değişimlerin yaratabileceği olumsuz sonuçları minimuma indirmek için büyük kolaylık sağlıyor. Hamile taytları karın, kalça ve bacakları desteklerken, bu bölgelerde ağrı ve rahatsızlığı azaltmaya yardımcı oluyor.

Rahat ve esnek malzemelerden üretilen hamile taytları hareket etmeyi kolaylaştırırken, kadınlara kendini rahat hissettiriyor. Özellikle kış aylarında soğuktan koruyan ve annenin hasta olmasını engelleyen bu taytlar, spor yaparken de sağladığı konforla gebelerin vazgeçilmezi arasında yer alıyor.

Hamile Taytı Çeşitleri Nelerdir?

Gebe taytı olarak da adlandırılan hamile taytları rahat ve esnek yapısı ile gebelerin en sevdiği ürünler arasında yer almakla birlikte sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Hassas bir süreçten geçen anne adayları özellikle soğuk günlerde dikkat etmedikleri takdirde rahatsızlanabiliyor ve idrar yolu enfeksiyonu gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşabiliyor. İşte bu gibi kötü senaryoların önüne geçmek için annelerin üşümemesi büyük önem taşıyor.

Kış aylarında hava sıcaklıklarının oldukça düşük olduğu ülkemizde de kışlık hamile taytı modelleri annelerin hizmetine sunuluyor. Kimi modeller içi şardonlu şekilde üretilirken, taytın sağlayacağı konfor ve sıcaklık en üst seviyeye çıkarılıyor. Üstelik sıcak tutan kalın hamile taytı çeşitleri sadece şardonlu modellerle de kalmıyor.

Gebelerin kış aylarında en gerekli alt kıyafetlerinden biri de termal hamile taytı olarak gösteriliyor. Maksimum seviyede sağladığı koruma ve rahatlık ile kadınların hissettiği konforu en üst seviyeye çıkaran termal taytlar aynı zamanda nefes alan dokusu ile de oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçiyor.

Doğuma giden sürecinde hem fiziksel kondisyonu devam ettirmek hem de rahat bir doğum gerçekleştirmek amacıyla plates, yoga ve yürüyüş yapan anne adayları hamile spor taytı çeşitlerini tercih ediyor. Esnek yapısıyla hareket özgürlüğü sağlayan bu taytlar, aynı zamanda karın ve bel bölgesine sağladığı destek ile oluşabilecek ağrıların da önüne geçiyor.

Hamile kadınlar tayt alışverişi yaparken birçok farklı özelliğe birden dikkat ediyor. Taytın kumaşı, modeli, kalınlığı, inceliği ve esnekliği bir taytta dikkat edilen en önemli özellikler olarak görülüyor. Bununla birlikte hamile taytının rengi de anne adayları için büyük önem taşıyor. Pek çok gebe renk konusunda kadın tercihini beyaz hamile taytı modellerinden yana kullanırken, siyah hamile taytı çeşitleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Piyasada pek çok hamile tayt modelleri bulunuyor.  Ancak alışveriş yaparken hangi ürünün alınacağına karar vermede kişinin ihtiyaçları ve zevkleri ön plana çıkıyor. En iyi hamile taytı arayışında olan pek çok kişi ise sektöründe iyi bir yere sahip olan ve kalitesi ile kendini kanıtlayan Ayyildiz.com sitesinin hamile ve lohusa kategorisinden ihtiyaçlarını karşılıyor. Kullanıcılar sitede ürünlerin fiyatlarının yanı sıra kumaş özelliklerinden, beden ölçülerine ve modellerine kadar detayları kolayca görüp karar verebiliyor.

Hamile Tayt Fiyatları Ne Kadar?

Hemen he üründe olduğu gibi hamile taytı fiyatları da model, kumaş ve sezona göre farklılık gösteriyor. Hamile tayt yazlık ve kışlık olmak üzere mevsimlere göre sınıflandırılıyor. Zira kış aylarında daha kalın, şardonlu, termal kumaşlardan üretilen taytlar kullanılırken, yaz aylarında esnek, terletmeyen ve nefes alabilen kumaş çeşitleri tayt üretiminde tercih ediliyor. Bununla birlikte spor yaparken kullanılan gebe taytların da profesyonel sporcular için üretilen malzemeler kullanılacağı için fiyat farklılıkları oluşabiliyor.

Hamilelikte doğal bir süreç olan kilo alma ve ödem gibi durumlar ise kadınları büyük beden hamile taytı alma konusunda yönlendiriyor. Normal şartlarda ortalama bir beden ölçüsüne sahip olan kadınlar bebeğin büyümesiyle birlikte değişen fiziksel özellikleri nedeniyle kendini daha rahat hissetmek amacıyla hamile taytı büyük beden çeşitlerini değerlendirebiliyor. Ya da hali hazırda büyük beden giyinen anne adayları rahatlık ve sağlık açısından hamile taytında da büyük bedenleri tercih ediyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.