Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Kadın Sabahlık Modelleri

Kadın sabahlık çeşitleri son dönemlerde tasarımlarıyla kadınların vazgeçemedikleri ev giyim ürünleri arasına girdi. Geçmiş dönemlerde daha kısıtlı kullanım alanına sahip olan sabahlık takımı çeşitleri günümüzde genç-yaşlı, spor-klasik tarz ayrımı yapmaksızın milyonlarca kadın tarafından kullanılıyor. Elbette sabalık kullanımını bu kadar cazip kılan tek şey sadece sağladığı konfor değil aynı zamanda, sunduğu şıklık ile kadınlara günün her saatinde şık olma imkânı sağlaması da gösteriliyor.

Sıcak yataktan kalktıktan sonra sabahlığını giyerek güne hazırlanan kadınların yaşadığı rahatlık, fiziksel ve ruhsal olarak önemli katkı sağlıyor. Aynı zamanda günün ilk saatlerinde bile görünüşüne dikkat eden pek çok kişi sabahlık pijama takımı ile dikkat çekici bir şıklık kazanırken, özsaygısını da güçlendirmiş oluyor. 

Kışlık Sabahlık Çeşitleri

Soğuk kış günlerinde sıcak yataktan kalkmak ne kadar zorlu olsa da hemen giyiliverilen kışlık sabahlık çeşitleri, güne adapte olmayı kolaylaştırıyor. Evde daha rahat vakit geçirmenin yanı sıra dışarı çıkmadan önce hazırlanmak için vakte ihtiyacı olanlar sabahlıklarını giyerek günlük planlarını hemen uygulamaya başlıyor. İster tek ister 2 li gecelik sabahlık takım olarak da alınabilen bu kıyafetler güne güzel başlamanın keyfini yaşatıyor.

Kış aylarında soğuk havanın etkisini sabah saatlerinde en aza indirgeyen kıyafetlerden biri de polar sabahlık modelleri oluyor. Yumuşacık dokusuyla insana keyif veren polar sabahlıklar aynı zamanda sıcak tutma özelliği ile de üşümenin ve hasta olmanın da önüne geçilmesini sağlıyor. Yarattığı konforla kadınları kendine hayran bırakan polar sabahlıklar aynı zamanda farklı renk ve desenleri ile de oldukça şık bir görünüm sağlıyorlar.

Her kıyafette olduğu gibi polar sabahlıklar da farklı modellerde üretiliyor. Hem kişisel zevklere hem de ihtiyaçlara göre değerlendirilen sabahlık seçiminde aynı zamanda fiziksel özellikler de önemli rol oynuyor. Daha yapılı ve uzun boylu kadınlar uzun polar sabahlık modellerini tercih ederken, minyon bir vücut tipine sahip kadınların tercihi ise bel üstünde biten kısa modellerden yana oluyor.

Kışlık sabahlık deyince ilk akla gelenlerden biri de kadife sabahlık çeşitleri olarak önümüze çıkıyor. Kış aylarının en popüler kumaşlarından olan kadifeden üretilen sabahlıklar, kullanıcısına harika bir konfor sağlarken, yarattığı şıklık ile de kadınlardan tam not oluyor. Kadifenin tende bıraktığı yumuşak his de ayrıca bir başka tercih sebebi oluyor.

En Çok Tercih Edilen Sabahlık Modelleri

En çok tercih edilenler arasında yer alan kadın polar sabahlık modellerine bakıldığında seçeneklerin oldukça geniş olduğu görülüyor. Uzun ve kısa modellerin yanı sıra, önden düğmeli ve önü tamamen fermuarlı polar sabahlık çeşitleri pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Yine bu sabahlık modellerinde kapüşonlar ve cepler de sıklıkla kullanılıyor. Bu ayrıntılar ise kıyafetin daha fonksiyonel olmasını sağlıyor.

En sevilen sabahlık modelleri yazlık ve kışlık ayrımının yanı sıra spor ve klasik modeller olarak da ayrılıyor. Pek çok kişi bayan sabahlık tercihini saten ürünlerden yana kullanıyor. Yumuşak dokusunun yanı sıra şık ve zengin duruşuyla günün ilk saatlerinde dahi şık görünmeyi sağlayan bu ürünlerin arasında özellikle siyah saten sabahlık, beyaz saten sabahlık, lacivert sabahlık kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Düğün hazırlığı yapan pek çok kadın ise beyaz sabahlık ve tül sabahlık çeşitlerini mutlaka dolaplarına ekliyor. Yıllardır artık kültürümüzde bir klasik haline gelen gecelik sabahlık takımı çeşitleri genç kadınların çeyizlerinde mutlaka bulunuyor. Bununla birlikte bebek bekleyen anne adayları farklı boy uzunluğu ve modele sahip hamile sabahlık çeşitleri ile gebelik sürecinde konforlarından ödün vermemiş oluyor.

İster saten ve ipek gibi ince ve şık kumaşlardan üretilsin, ister polar ve kadife gibi kalın ve sıcak tutan kumaşlardan üretilsin sabalıklarda kadınların en çok tercih ettikleri arasında uzun sabahlık modelleri bulunuyor.Vücudu tamamen kaplayan yapısıylayarattığı rahatlığı üst seviyeye taşıyan uzun sabahlıklar aynı zamanda kişiye kattığı şık görünüş tercih sebebi olmasına neden oluyor.

Kadın Sabahlık Fiyatları

Diğer tüm kıyafetlerde olduğu gibi kadın sabahlık fiyatları da ürünün hazırlanışında kullanılan kumaş kalitesinin yanı sıra modeldeki detaylarla belirleniyor. Aynı zamanda sabahlığın alındığı sezon da fiyat konusunda belirleyici bir etken oluyor.

Fiyat açısından bakıldığında elbette gecelik sabahlık takımları, tek satın alınan ürünlere göre daha pahalı olabilirken, aslında pek çok takımın fiyatı tek tek alınan ürünlere göre daha avantajlı olabiliyor. Bu nedenle çoğu zaman sabahlık-pijama ya da sabahlık-gecelik alışverişinde takım olarak almak, tek olarak almaya göre fiyat açısından daha avantajlı olabiliyor.

Ayyildiz.com sitesi, sabahlık modelleri fiyatları açısından merak edilen tüm bilgileri detaylı şekilde ürün sayfasında satıcıya sunuyor. Burada alıcılar ürünleri daha yakından inceleme fırsatı bulurken, sadece fiyatını değil, üretildiği kumaş ve diğer özelliklerini de görebiliyor. Aynı zamanda sitede bulunan pijama ve gecelikler ile kolaylıkla kombinleme fırsatı da oluşuyor.

Kadın sabahlık modelleri, fiyat, model ve üretildiği materyaller açısından oldukça kullanıcıya oldukça geniş bir seçenek özgürlüğü sunuyor. Uzun ve kısa, cepli ve şapkalı, kalın ve ince olmak üzere kadınların zevklerine ve ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilen sabahlık çeşitleri ev giyim koleksiyonlarında önemli bir yer kaplıyor.

Daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam için hizmet veren giyim ve iç giyim firmaları piyasaya sundukları kadın sabahlık çeşitleri ile pek çok farklı kesime hitap ediyor. Farklı yaş aralıklarında ve farklı yaşam tarzına sahip kadınlar sabahlık modelleri konusunda ortak noktada buluşuyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.