Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Estetik Bir Görünüm İçin Balenli Toparlayıcı Sütyen Seçenekleri

Toparlayıcı sütyenler genel olarak göğüslerin hem daha derli toplu hem de daha estetik şekilde görünmesini sağlar. Ayrıca hareket rahatlığı açısından da konforludur. Balenli toparlayıcı sütyenlerde göğüslere şekil veren iskelet yapısı bulunur. Belen göğüslerin daha şekilli ve daha dik görünmesine yardımcı olur. Balenli toparlayıcı sütyen tercihini lüks marka kalitesini ortaya koyan özel tasarımlarımız arasından yapabilirsiniz. Toparlayıcı sütyenler özellikle büyük göğüsler için kurtarıcı görevi görür. Göğüslerin yandan taşması ya da sarkması gibi sorunların önüne geçmek için özel tasarlanır.

Yeni inci balenli toparlayıcı sütyen tasarımları şıklık yanı sıra konforu da bir arada sunan tasarımlar arasındadır. Toparlayıcı sütyenlerde balenli ve balensiz sütyen çeşitleri vardır. Balenli modeller göğüslerin daha estetik durmasında etkilidir. Balensiz modellerde göğüsleri destekleyen tel iskelet bulunmaz. Süngersiz toparlayıcı sütyen seçenekleri daha rahat ve daha pratik modellerdir. kadın iç giyim deSüngersiz sütyenler büyük göğüslerin daha büyük görünmesini de engeller. Toparlayıcı sütyenlerde büyük beden seçenekler oldukça fazladır.

Balenli sütyen modellerinde göğüsleri toparlayan, şekil veren telden bir iskelet bulunur. Toparlayıcı etkisi olan balenli sütyenler göğüslerin daha şekilli durmasına yardımcı olur. Estetik görünüm kadar rahatlık açısından da bu modeller fark yaratan modellerdir. Konforu ve şıklığı bir arada yaşatan sütyen modellerini sitemizde bulabilir, indirim olanaklarından yararlanarak uygun fiyata lüks marka kalitesini yaşayabilirsiniz. Avantajlı paket gibi kampanya fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Ayyıldız olarak sütyen seçeneklerinde en iyiye ulaşmanız için çalışıyoruz. Geniş ürün tasarımlarımız içerisinde ihtiyacınız olan veya beğendiğiniz tüm modelleri Ayyıldız kalitesine güvenerek satın alabilirsiniz.

Ayyıldız ile Zengin Tasarım Şıklığı ve Rahatlık Bir Arada

Toparlayıcı balenli sütyen modellerimizde zengin tasarım şıklığını konforlu kullanım farkıyla bir arada yaşayabilirsiniz. Rose, lacivert, vizon, ekru, siyah, mürdüm veya bordo gibi birbirinden farklı renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Balensiz dolgulu sütyen modellerinde farklı tasarımları değerlendirebilirsiniz. Balensiz süngerli modeller rahatlığı ve estetik duruşuyla dikkat çeken modellerdir. Dantel detaylı sütyen modelleriyle kusursuz şıklığı rahatlıkla birlikte yaşamak mümkündür. Kalın askılı dantelli sütyenler rahatlığı bir kat daha arttıran modeller olarak ön plana çıkar. Sütyende rahatlık günlük yaşam kalitesini etkiler. Konforlu ve şık sütyen seçimi yaparken lüks marka kalitesini tercih edebilirsiniz.

Balensiz dantelli sütyen seçeneklerinde farklı renk ve tasarımlarda modeller bulunur. Balensiz modeller tel iskeletsiz olduğundan daha rahat seçenekler olabilir. Ayyıldız lüks marka kalitesini tasarım şıklığında ve konforlu kullanım standartlarında hemen fark edersiniz. İlk bakışta güzelliği vurgulayan şık tasarımlarda rahatlığı ön plana çıkaran tasarım detayları bulunur. Lüks marka kalitesini tasarımın her detayında ortaya koyan sütyen modellerinde şık model seçeneklerini tercih etmek mümkündür. Balenli sütyen seçenekleri, göğüslere şekil veren bir iskelete sahiptir. Telden yapılan bu iskelet göğüslerin daha formda ve daha dik durmasını sağlar. Balenli toparlayıcı sütyenler ekstra bir estetik görünüm sağlamak için tercih edilebilir. Balenli dolgusuz sütyenlerde dolgu yapan sünger bulunmaz. Zengin tasarım şıklığını rahatlıkla buluşturan balenli toparlayıcı sütyen modellerini sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Balenli Toparlayıcı Sütyen Modellerinde Ayyıldız Alternatif Tasarımlarını Keşfedin

Toparlayıcı sütyen deyince toparlamaya ağırlık veren görünüm olarak pek şık olmayan modeller akla gelir. Bizim tasarımlarımız şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan özgün tasarımlardır. Örneğin; dantel detaylı, kalın dantel askılı veya vizon renk sütyen modeli şıklığı ilk bakışta yansıtan modellerden biridir. Bu modelin mürdüm ve bordo renkleri de çok şık seçenekler olarak popülerdir. Balenli sporcu sütyeni tercih ederek spor yaparken göğüslerinizi toparlayan, rahat hareket etmenizi sağlayan konfora sahip olursunuz. Toparlayıcı sütyenler sporcu sütyeni olarak oldukça rahat seçenekler sunar. Sporcu sütyenini balenli toparlayıcı modeller arasından tercih ederek şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşarsınız.

Sütyen askıları sizi rahatsız ediyorsa dantel askıları tercih edebilirsiniz. Dantel askılar sütyene çok başka bir hava katar ve rahatlığı da artırır. Dolgusuz balenli sütyen dolgu öğesi olan süngerlerin olmadığı rahat sütyenlerdir. Dolgusuz sütyenler özellikle büyük göğüsler için ideal seçeneklerdir. Mükemmel tasarım şıklığını ortaya koyan, lüks marka farkını yaşatan sütyen modellerinden kendi bedeninize göre seçim yapabilirsiniz. Sütyen tercihinde doğru ölçüleri bulmak çok önemlidir. Cup ve beden olarak doğru ölçüleri bulmak için sütyen ölçümünüzü yaparak hesaplayabilirsiniz. Sütyenlerde destekli ve desteksiz sütyen seçenekleri vardır. Balenli desteksiz sütyen ekstra destek bölümü olmayan sütyenlerdir. Balenli desteksiz sütyenler oldukça rahat kullanım sunar. İstediğiniz renk seçeneğini tercih ederek sütyen seçiminde karakteristik tercihler yapma olanağınız olur.

Avantajlı Fiyat Olanaklarıyla Şık ve Kaliteli Toparlayıcı Balenli Sütyen Seçenekleri

Lüks marka kalitesiyle lüks iç çamaşırı farkını yaşamanızı sağlayan Ayyıldız olarak fiyat konusunda da memnun kalacağınız olanaklar sağlıyoruz. Özel kampanya ve indirim olanaklarıyla yüksek kalitede, konforlu ve şık sütyen tercihi yapabilirsiniz. Beğendiğiniz sütyenleri alırken uzun süre aynı konfor ve kaliteyle kullanabileceğinizden emin olursunuz. Balenli sütyen modelleri arasından seçim yaparken kalitede en üst seviyeyi yaşarsınız. Toparlayıcı sütyenler özellikle büyük göğüsler için kurtarıcı işlev görür. Büyük göğüsleri toparlayarak yanlardan taşma gibi sorunların yaşanmasını engeller. Büyük göğüslerdeki sarkma gibi sorunların çaresi de toparlayıcı sütyenlerdir. Toparlayıcı sütyenler göğüs estetiğine oldukça büyük katkı sağlar.

Dikişsiz balenli sütyen seçimi yaparak rahatlığı bir kat daha artırabilirsiniz. Dikişsiz sütyenler konforu kat be kat arttıran modellerdir. Sütyenin iz yapması gibi sorunları da ortadan kaldırır. Sütyenlerle yaşadığınız tüm sorunları geride bırakmak için lüks marka kalitesini tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta sütyen rahatlığı yaşam kalitesini doğrudan etkiler. Konforsuz sütyenler daha mutsuz olmanıza bile sebep olabilir. Konforlu ve şık sütyen tercihini sitemizden yaparken lüks marka kalitesini yaşayabilirsiniz. Balenli toparlayıcı sütyen modelleri ile göğüslerinize istediğiniz şekli verebilirsiniz. Göğüsleriniz büyükse mutlaka toparlayıcı sütyen kullanmanız gerekir. Büyük göğüslerle ilgili sütyen sorunları oldukça fazladır. Toparlayıcı sütyenler bu sorunları ortadan kaldırırken, şık ve konforlu sütyen kullanımı sağlar. Konforlu ve şık toparlayıcı sütyen modellerini sitemizde bulabilir, avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayyıldız marka kalitesini yaşamak hem şık hem de konforlu sütyen seçeneklerine ulaşmak için tek yapmanız gereken sütyen koleksiyonlarımızı incelemek olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.