Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Rahatlık Sunan Yüksek Bel Külotlar

Kadın iç çamaşırı, sağlıklı ve rahat bir kullanım sunan ürünlerden oluşur. Bu sebeple ürün seçiminde en önemli nokta, kalitedir. Aynı zamanda giysilerin altında düzgün bir görüntü oluşturması ve vücut yapısına uygun bir ürün olması adına da öneme sahiptir. Kalitesiz ve vücuda uyum sağlamayan çamaşır modelleri, vücudunuzu olduğundan farklı gösterebilir.

Yüksek bel külot çeşitleri özellikle göbek bölgesini iyi sarması ile önemli bir parça haline gelmiştir. Bel, göbek ve kalça bölümlerini toplayarak sıkı ve güzel durmasını sağlayan yüksek bel külotlar, giydiğiniz kıyafetin düzgün görünmesini sağlar. Pamuklu kumaşlardan üretilen iç çamaşırları içinde antibakteriyel özelliğe sahip olan birçok ürün bulunur. Bu modeller virüs ve bakteri oluşumunu engeller. Yüksek bel bayan külot çeşitleri özellikle dar elbise, etek gibi modellerin içine tercih edilir. Göbekte oluşabilecek iç çamaşırı çizgisini ortadan kaldıran modeller, dilediğiniz gibi bir kombin oluşturmanıza yardımcı olur.

Sık Popüler Yüksek Bel Külot Seçenekleri

Yüksek bel külot modelleri iç çamaşırları içinde kadınlar tarafından ilgi gören modellerden oluşur. Göbek ve basen bölgesindeki fazlalıklardan rahatsız olanlar için kenarları sert dikişli olan iç çamaşırları hem rahatsızlık oluşturur hem de kötü bir görüntüye sebep olabilir. Bu tür olumsuzlukları ortadan kaldıran yüksek bel modeller, birbirinden farklı tasarımları ile kullanım kalitesini artırır.

Giyim tarzı kadar sağlık ve konforunu düşünen kadınların sık tercih ettikleri ürünlerden olan yüksek bel kadın külot pamuklu kumaşları ile çamaşırı yokmuş hissi yaratır. Gün içinde konfor sağlayan külot tasarımı dantel detayları da iç giyiminizi en şık şekilde tamamlar. Gün boyunca herhangi bir rahatsızlık oluşturmayan modeller, toparlama özelliği sayesinde kıyafetin duruşu, basen ve göbek çevresinin şekillenmesinde de yardımcı ürünlerdendir.

Yüksel belli külotlar sürekli giyildiği takdirde bel ve göbek çevresinde olabilecek sarkmalarının da önüne geçebilir. Sıkı ve fit bir görünüm ortaya koymak istiyorsanız yüksel bel külot modellerini tercih edebilirsiniz. Yüksel bel külotlar, hava alan tasarımı ile gün boyu ferah kalmanızı sağlar. Dolayısı ile hiç yokmuş hissi vererek sıradan iç çamaşırlarının bir adım önüne geçen modeller, her zaman kullanıma uygundur.

Büyük beden yüksek bel külotlar, geniş kalça ve göbek yapısına sahip kadınların tercih ettiği modeller içinde yer alır.  Kullanımı ile bel, göbek ve kalça bölgelerini saran modeller özellikle ince kumaşlı giysilerin altında kurtarıcı parçalardandır. Daha sağlıklı bir kullanım sunmak için iç çamaşırlarının geneli pamuk ve bambu gibi doğal malzemelerden üretilir. Aynı zamanda şıklığınızı da tamamlaması için dantel detaylar ile daha çekici hale getirilir.

Rahatsızlık hissi vermediği için severek ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz yüksek bel dantelli külotlar ile siz de dilediğiniz gibi bir iç çamaşırı kullanımına sahip olabilirsiniz.

Yüksel Bel Külot Fiyatları

Yüksek bel külot fiyatlarının belirlenmesinde birçok etken vardır. Yüksek bel külot fiyatları belirlenirken, kumaş kalitesinden tasarıma, ürünün bedeninden markasına birçok etken göz önünde bulundurulur. Renkleri, kumaşları ve tasarımları ile birçok kullanıcının ihtiyacına cevap veren yüksek bel külotlar, şıklığı kadar uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çeker.

Her bütçeye uygun seçeneklere sahip olan yüksek bel külotların en temel özelliği kalitesidir. Kaliteli kumaşları ile konforlu bir kullanım sunan yüksek bel külot modellerine Ayyıldız üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı tasarımları, her kadının beğenisine uygun seçenekleri ve uygun fiyat alternatifleri ile dikkat çeken Ayyıldız’ı takip edebilir ve ihtiyacınıza uygun seçenekleri kolayca satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.