Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Yüzücülere Özel Burun Tıkacı Modelleri

Yüzme sevilen sporlar arasında yer alır. Birçok kişi tarafından severek yapılan bir spor olan yüzme sporu, yaz kış yapılan bir spordur. Bu sporda kullanılan önemli şeylerden de burun tıkacı yardımcı ürünleridir. Sporcular tarafından sıklıkla tercih edilen yüzme burun tıkacı, özel olarak seçilen ekipmanlar içinde yer alır. Çocuklardan, yetişkinlere kadar herkes tarafından yapılan bu aktivite sırasında, olası sorunlardan korunmak için koruyucu ekipmanlardan yararlanılır.

Eğlenceli bir spor aktivitesi olan yüzme, denizde ve havuzda yüzmeyi seven kişilerin favorileri arasında yer alır. Sağlıklı zihin ve vücut için gerekli olan bu sporun olumlu yönünden faydalanmak için doğru ekipmanları kullanmalısınız. Su geçirmeyen kulak tıkacı, burun tıkaçları bu ekipmanlar içinde en önemlileridir.

Burun Tıkacı Özellikleri Nelerdir?

Yüzme için burun tıkacı, hassas bölgeleri sudan korumak için tercih edilir. Yüzme için gerekli olan diğer ekipmanlardan olan deniz için burun tıkacı ile genellikle birlikte kullanılan kulaç tıkaçları, faydalı ekipmanlardır. Polipropilen bileşenli burun tıpası, yerinden kaymaz ve burun üzerinde hafif esnek yapıdadır. Köpük silikon bileşenli uçları sayesinde rahatlığı artırır ve burun yüzeyiyle maksimum şekilde temas eder.

Yüzücü burun tıkacı uzun süreli kullanım sunan ürünlerdendir. Yüzme sırasında oldukça sağlıklı bir kullanım sunan buru tıkaçları, kaliteli malzemelerden üretilir.

Burun Tıkacı Fiyatı

Burun tıkacı fiyatları üründe kullanılan materyallere ve diğer özelliklere göre değişiklik gösterir. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden deniz burun tıkacı, kullanıcılara konfor sunar. Çeşitli özelliklere üretilen modeller, kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Mavi ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan burun tıkacı modelleri, bütçenize uygun seçeneklerden oluşuyor.

Deniz ve havuzda farklı dalış stilleri denemek istiyorsanız, burnunuza su kaçma ihtimali yüksektir. Bu sebeple, havuz burun tıkacı kullanılması gereken yüzme ekipmanları içinde yer alır. Ürünün burunu en iyi şekilde sarması, ideal bir kullanım sunar. Silikon burun tıkacı yapısı nedeni ile rahat bir şekilde takılabilir. Siz de Ayyıldız’dan burun ve kulak tıkacı yorumlarını okuyup ihtiyacınız olan modeli inceleyebilir ve bütçeniz uygun güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.