Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Straplez Sütyenler

Straplez sütyen farklı renk alternatifleri ve özellikleri ile günlük hayatı kolaylaştıran bir iç çamaşırıdır. Bu iç çamaşırının hem askılı hem de askısız olarak kullanılması birçok kıyafete uyum sağlamasını kolaylaştırır. Askısız sütyen olarak da bilinen bu ürün; balenli ya da balensiz olarak tasarlanabilir.

Straplez Sütyen Ne Demek

Çıkarılabilir askılara sahip olan ve askısız kullanılabilen sütyen modelleri, straplez sütyen olarak adlandırılır. Çıkarılabilir askılı sütyen özellikle straplez yapıda olan kıyafetlerle beraber kullanılır. Bu ürünlerde istediğiniz duruşu elde etmek için beden seçiminizi ölçülerinize uygun şekilde yapmalısınız. 75B, 80B ve 85B gibi beden alternatiflerinin hangisinin size uygun olduğunu anlamak için beden tablosunu inceleyebilirsiniz.

Straplez Sütyenin Özellikleri Nelerdir?

Straplez modellerin birçok çeşidi vardır. Göğüs yapınıza göre uygun bir seçim yaparak üzerinizde en şık duracak ürüne sahip olabilirsiniz. Balenli ve ayarlanabilir askıya sahip straplez sütyen sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Bu sütyen modellerinde bulunan balen kısmı, göğüslerinizi daha dik gösterir. Bu sayede kıyafetleriniz de daha düzgün durur. Modellerin bir diğer özelliği de kaymayan bir yapıya sahip olmasıdır. Kaymayan straplez sütyen ile gün boyu kendinizi rahat hisseder ve üzerinizi düzeltmek zorunda kalmazsınız. Ürünlerin bazı özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Kadife yapıda olan modellerin kumaş karışımları; %80 polyester %10 elastan ve %10 polyamid şeklindedir.
  • Diğer modeller ise %82 polyamid ve %18 elastan karışımından oluşur.
  • Dayanıklı kumaş yapısı ürünlerin uzun süre kullanımını mümkün kılar.
  • Ürünlerde ince sünger kaplar yer alır.

Tamamen yerli üretim olan straplez sütyen modelleri formunu uzun süre korumaya devam eder. Sünger ve kumaş yapısında bozulma meydana gelmemesi için ürünlerin kullanma talimatlarına uygun hareket etmeniz gerekir.

Straplez Sütyeni Kimler Tercih Etmelidir?

Straplez destekli sütyen; askılı, sıfır kollu ya da omzu açıkta bırakan kıyafetler giymeyi tercih edenlerin favori ürünüdür. Ürünün askısız kullanılabilir olması size ekstra bir rahatlık sunar. Göğüs yapınızı olduğundan farklı göstermek ve daha güzel görünmesini sağlamak istiyorsanız straplez toparlayıcı sütyen kullanabilirsiniz.

Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Straplez Sütyen Çeşitleri

Straplez modellerin farklı renklere sahip olması iç gösteren kıyafetler ile kullanımını mümkün kılar. Örneğin, beyaz bir bluzun altına beyaz bir straplez sütyen giyerek uyumlu bir şıklık elde edebilirsiniz. Siyah ise özellikle koyu renk kıyafetlerle çok şık bir duruş sergiler.

Ten Rengi Straplez Sütyen

Ten rengi modeller her parça ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Kıyafetin içinde çok fazla dikkat çekmediği için mahremiyet yönünden rahat etmenizi sağlar. Açık renkli bluzların altına ten rengi bir sütyen giyerseniz iç çamaşırınız kıyafetinizin altından belli olmaz.

Beyaz Straplez Sütyen

Beyaz modeller gömlek, bluz, crop altına rahatlıkla giyilebilir. Beyaz bir gece elbisesi ya da askılı bir bluz altına her zaman beyaz straplez sütyen kullanabilirsiniz. Ofis giyiminde tercih ettiğiniz gömleklerin içine de bu model oldukça güzel bir duruş sergiler.

Siyah Straplez Sütyen

Straplez sütyen modelleri arasında en fazla tercih edileni siyah renkte olanlardır. Siyahın vücudu olduğundan daha fit göstermesi ve asil duruşu, kadınların iç çamaşırlarında favori rengi olmasını sağlar. Bu nedenle şık bir duruş için her kadının gardırobunda mutlaka siyah straplez sütyen bulunur. Bu ürün hem günlük kullanıma hem gece kullanımına uygundur.

Kadife Straplez Sütyen

Ayyıldız straplez sütyen kadife tasarımlarıyla dikkat çeker. Kadife kumaştan üretilen bu ürünler, yumuşak bir dokuya sahiptir. Kadifenin kalın dokusu ürünü özellikle sonbahar ve kış mevsimi için uygun hale getirir. Modelin sırt tasarımı, ince bir şerit halindedir. Bu sayede size rahatsızlık vermez ve hareketlerinizi kısıtlamaz.

Straplez Sütyen Nasıl Yıkanır?

Straplez destekli sütyen uzun ömürlü bir kullanım için elde ve ılık suyla yıkanmalıdır. Çamaşır makinesinde yıkanan ürünler kısa sürede formunu kaybeder. Bu nedenle üzerinizde istediğiniz gibi bir duruş sergilemez. Yapmanız gereken ürünün kumaş dokusuna uygun bir elde yıkama deterjanı kullanmak ve ardından bol su ile durulamaktır. Kurutma sürecinde de ürün sıkılmamalı ve doğal yollardan kuruması beklenmelidir.

Ayyıldız Straplez Sütyen Fiyatları

Ayyıldız straplez sütyen fiyatları modele göre değişiklik gösterir. Modellerde siyah, beyaz ve ten rengi gibi alternatiflerin olması sayesinde istediğiniz seçimi rahatça yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünlerden birden fazla sayıda satın alarak iç çamaşırlarınızı istediğiniz zaman değiştirebilir ve daha hijyenik bir kullanım şansı elde edebilirsiniz. Siz de bu ayrıcalıklı ürünlere sahip olmak için hemen siparişinizi verin. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.