Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

En Kaliteli Erkek Düz Renk Yüzücü Taytları Ayyıldız’da

Amatör ve profesyonel yüzücülere özel olarak üretilen erkek yüzücü taytları farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Tamamen vücuda saran, tayt şeklinde tasarlanan erkek yüzücü tayt modellerini kullanarak yüzme performansınızı artırabilirsiniz. Yüzme stiline uygun düz renk erkek yüzücü tayt seçimi yaparak keyifle yüzme sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Zengin renk seçeneği sunan yüzücü taytı erkek modellerine, Ayyıldız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Erkek Yüzücü Tayt Çeşitleri

Taytlar, deniz ve havuz kullanımının yanı sıra farklı yüzme stillerine uygun olacak şekilde tasarlanır. Erkek düz renk yüzücü tayt modellerini havuzlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klorun yıpratıcı etkisine karşı dayanıklı kumaşlardan üretilen taytları uzun süre keyifle giyebilirsiniz.

Erkek yüzücü taytlar, lacivert, kırmızı, siyah renk seçenekleri ve kısa paça boyuna sahiptir. Şort boyunda tasarlanan ürünleri ister denizde isterseniz de havuzda kullanabilirsiniz. Vücudunuza sabitlenen taytlar, kaliteli kumaşları sayesinde, üzerinizde hızlıca kurur. Düz renk erkek yüzücü taytlardan tarzınıza uygun olanlarını tercih edebilir, yüzme keyfinizi ve konforunuzu artırabilirsiniz.

Erkek Yüzücü Tayt Özellikleri

Amatör ve profesyonel erkek yüzücü tayt çeşitleri birbirinden farklı renkleri ile dikkat çeker. Profesyonel modeller farklı kas gruplarını çalıştırmaya ve su üzerinde kayma hızını artırmaya yardımcı olur. Bedeni sıkıca sarmaya yarayan modeller konfor üzerine yoğunlaşmış seçeneklerdir.

Erkek yüzücü taytlar, düz renkleri ile her tarzdan erkeğin beklentisini karşılayabilir. Kısa tayt modellerini yüzerken ya da dalış sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Streç yapısı sayesinde vücudu kusursuz şekilde saran erkek yüzücü taytlar, her bedene uygun ölçülere sahiptir. Standart ya da büyük beden erkek yüzücü düz renk tayt modelleri içinden dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Erkek Yüzücü Tayt Çeşitleri Ayyıldız’da!

Yüzücü taytı uzun ve kısa modelleri su tutmayan ve çabuk kuruyan kumaşları sayesinde, kullanıcılara üstün konfor sağlar. Deniz tuzu ve klor nedeni ile yıpranma riskine ve renk solmalarına karşı da bu ürünler oldukça dayanıklı kumaşlardan üretilir.  Plajlarda şık bir görünüm yakalamak için birbirinden farklı düz renk seçenekleri sunan erkek yüzücü taytlarını inceleyebilirsiniz.

Erkek düz renk yüzücü tayt fiyatları tasarım özelliklerine ve kumaş kalitesine göre farklılıklara sahiptir. Ayyıldız’ın kaliteli erkek uzun yüzücü taytı ve diğer seçenekleri uygun fiyatlarla alabilmek için kampanyaları takip edebilirsiniz. Birbirinden kullanışlı renkleri ile hem amatör hem de profesyonel erkek yüzücü tayt çeşitlerini Ayyıldız üzerinden satın alabilirsiniz.

Erkek Yüzücü Tayt Bedeni Nasıl Seçilir?

Erkek tayt seçiminde bel ve kalça ölçüsüne dikkat etmek gerekir. Vücut tipinize uygun tayt modeline karar verdikten sonra uygun bedeni daha kolay tercih edebilirsiniz. Belinizin en ince kısmından ölçüm yaparak gerçek beden ölçünüze ulaşabilirsiniz. Belinizde en ince noktayı bulmak için vücudunuzu iki yana büktüğünüzde çıkan kıvrıma dikkat etmeniz gerekir. Kalça ölçümü alırken ise en geniş olan kısmı dikkate almanız doğru bedene ulaşmanızı sağlar.

Eğer ölçümleriniz sonucunda iki beden arasında kalıyorsanız taytın nasıl durmasını istediğinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Bedeninize uygun tayt seçimi yaparken beden tablosu ile kendi bedeninizi karşılaştırabilirsiniz. Daha dar bir duruş için küçük beden, ya da daha bol bir sarma için bir büyük bedeni satın alabilirsiniz. Kalça ve bel ölçülerinde farklılık oluşmasından kaynaklı beden seçimi yapamıyorsanız kalça ölçüsüne göre sipariş vermeniz daha doğru olabilir.

Ayyıldız kalitesi ile satın alacağınız düz renk erkek yüzücü tayt modelleri, yüksek kaliteye sahip olan kumaşlarla üretilir. Yüzücü performansını da etkileyen taytlar hem şık hem de konforlu bir kullanım sunması ile profesyonel yüzücülerin ilk tercihidir. Erkek plaj giyim ürünleri ve çok daha fazlası için Ayyıldız’a göz gezdirin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.