Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Lohusa Takımı Modelleri

Lohusalık dönemi kadınların en hassas olduğu dönemlerden biridir. Doğumun ardından değişen hormon dengesi kadınları fiziksel ve psikoloji olarak zorlayabilirken, aynı zamanda yeni dünyaya gelmiş bebeğin bakımı da ilk günlerde yeni ebeveynlere uykusuz geceler geçirtebiliyor. Oysaki annenin bebeğin bakımını en güzel şekilde gerçekleştirirken kendi bakım ve sağlığını ihmal etmemesi gerekiyor. Bu çerçevede annenin yediği yiyeceklerden giydiği kıyafetlere kadar her şeyin özenle seçilmesi önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. İşte lohusa takımları da bu önemli noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Lohusa takımlar, anneliğe yeni adım atmış kadınların konforunu en üst seviyeye taşımak için kullanılan kıyafetler arasında yer alıyor. Hamileliğin ardından bebekle birlikte yeni bir döneme geçen kadınlar hem fiziksel hem de ruhsal açıdan zorlu bir dönemden geçerken, tercih edecekleri her ürünün de onların hayat standartlarını yükseltmesine dikkat ediliyor. Bu kapsamda hem gece hem de günün ilk saatlerinde rahat ve şık görünmeyi sağlayacak lohusa gecelik sabahlık takımları oldukça işe yarıyor.

Beyaz lohusa takımı çeşitleri özellikle zarif duruşuyla en özel günlerinde şık görünmek isteyen kadınlar tarafından yoğun şekilde kullanılırken, pek çok modelde kol, yaka ve cep bölgelerinde kullanılan dantel detayları bu şıklığı bir üst seviyeye taşıyor. Ayyildiz.com sitesinde yer alan birbirinden şık lohusa takımları farklı renk ve modellerle anne adaylarına ve annelere birçok seçeneği bir arada sunuyor.

Büyük beden lohusa gecelik çeşitleri ve uzun lohusa gecelik modelleri de konuyla ilgili en çok talep gören ürünler arasında yer alıyor. Rahatlık ve şıklığı aynı anda sunan gecelik ve sabahlıkların hem beden ölçülerine uyması hem de ihtiyacı karşılaması yapılacak alışverişin en can alıcı noktası olarak görülüyor. Tüm bunlarla birlikte emzirme atleti ve emzirme sütyeni çeşitleri de lohusaların hayatını kolaylaştıran ürünleri arasında yer alıyor.

Lohusa Gecelik ve Sabahlık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Lohusa gecelik sabahlık takımı, adı üzerinde yeni doğum yapmış taze anneler tarafından kullanılıyor. Yeni doğan bebekler çok sık emzirildiği, gazı çıkarıldığı veya ağladığı için haliyle kucakta geçirdikleri sürede normalden fazla oluyor. Bu nedenle annenin giyeceği gecelik ve sabahlıkların hem kumaşları hem de modelleri bir bakıma bebekler için de oldukça önemli bir yer tutuyor.

Hem annenin hem de bebeğin konforunun sağlanması için lohusa gecelik sabahlık çeşitlerinin ilk olarak kumaşının özenle seçilmiş olması gerekiyor. Hassas bebek cildine temas edeceği için kıyafetin kumaşının tahrişe neden olmayacak şekilde yumuşak olması büyük önem taşıyor.

Aynı zamanda anne kucağının sıcak olması ve bebeğin annesini emerken efor sarf etmesi nedeniyle vücut ısısının artması doğal olarak terlemeyi beraberinde getirecektir. Aşırı ter hem anneye hem de bebeğe zarar vereceği için lohusa gecelik takımı çeşitlerinde ter yapmayan doğal kumaşların kullanılması öneriliyor. Pamuk, keten ve viskon kumaşlar, lohusaların tercih etmesi kumaşlar arasında yer alıyor.

Lohusa gecelik alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de modeldir. Zira yeni doğan bebekler sık sık emme duyacağı için geceliğin önünün kolay açılabiliyor olması büyük önem taşır. Bu nedenle önü tam veya yarım düğmeli modeller en uygun seçim olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise lohusa geceliğinin beden ölçüleridir. Çünkü anne adayları hamilelik sırasında kilo alırken, bu kiloların pek çoğu doğumdan hemen sonra gidemeyebiliyor. Bu da kadınların lohusalık döneminde her zamanki beden ölçülerinden uzak olmasına yol açıyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak büyük beden lohusa modellerinin de seçenekler arasında yer alması gerekiyor.

Lohusa Gecelik Takımı Fiyatları

Lohusa gecelik takımı veya tek gecelik ve tek sabahlık şeklinde satın alınabilirken, tüm bu opsiyonlar elbette fiyatlara da yansıyor. Diğer yandan alınan ürünün kalitesi fiyatı belirleyen en büyük faktörler arasında yer alıyor. Geceliğin kumaş türü, üzerinde yer alan detayları, işçiliğinin kalitesi ve hatta boyunun uzunluğu bile fiyatları etkiliyor.

Yeni ebeveyn olanlar tarafından tercih edilen lohusa gecelik en ucuz şekilde sezon sonu fırsatlarla alınabiliyor. Bunun için alıcılar yapacakları alışverişi önceden planlarken, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri almak zannedilenden çok daha kolay bir hal alıyor.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.