Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Destekli Sütyen Modelleri

Kadın iç çamaşırları arasında sütyenler oldukça önemli bir yer tutar. Gerek göğüslerin yer çekimine karşı desteklenmesi, gerekse giyilen kıyafetlerin üste kusursuz bir şekilde oturması için tasarlanan sütyenler, doğru tercih edildiği zaman hayat standardınızı yükseltecek ve günlük yaşamdaki rahatınızı artıracak, aynı zamanda daha özgüvenli hissetmenizi sağlayacaktır.

Sütyen modelleri arasında pek çok kadının favorisi olan destekli sütyen modelleri özellikle küçük göğüsleri desteklemek için tam isabet bir seçim olacaktır. Genelde küçük göğüslü kadınların tercihi olan tam destekli sütyen modelleri aynı zamanda sarkık göğüsler için de toparlayıcı bir etki yaratacaktır.

Destekli Sütyenin Özellikleri Nelerdir?

Destekli sütyenlerin, diğer sütyenlerden en belirgin farkı kup içerisinde bulunan altta ve yanlarda bulunan süngerlerdir. Bu süngerler küçüktür ancak fazlasıyla iş görür. Alttan ve yanlardan göğüsleri destekleyip, hacim katarak hayal ettiğiniz görüntüyü size sunabilir.

Destekli sütyenlerde kullanılan süngerlere sünger deyip geçmemek lazım. Çünkü bir destekli sütyenin kalitesi bu süngerlerden geçer. Çok yumuşak sünger kullanılırsa desteğin bir anlamı kalmaz, çünkü sünger kullanıldıkça çöker.

Çok sert sünger kullanılırsa bu sefer de gün içerisinde rahatlıktan taviz vermek gerekir. Doğru sertlikte sünger kullanmak gerekmektedir.

Süngerlerin sadece sertliği değil konumu da önemlidir. Yanlış konumlandırılan süngerler göğüslerde istenen etkiyi yaratamaz. Destekler tam göğüslerin altında ve dış taraflarda olmalıdır. Böylece gerçek push up etkisi görülecektir.

Destekli sütyenlerin desteği sadece süngerlerden değil aynı zamanda alt kısımda yarım ay şeklinde bulunan balenlerden gelir. Balenler sütyenin alt kup kısmında, iç tarafta bulunan metal/plastik bir aparattır ve aslında dik duruş için en önemli kısım bu balendir. Balenli destekli sütyen modelleri ile hayal ettiğiniz dik göğüsler artık gün boyu sizinle!

Push up sütyen olarak da karşımıza çıkan destekleyici sütyen modelleri genelde küçük göğüsler için üretilmiş gibi görünse de dileyen her kadının kullanabileceği zamansız bir modeldir. Göğüslerinde sarkma yaşayan kadınlar için gerekli desteği sağlarken aynı zamanda göğüsleri arasındaki mesafeden rahatsız olan kadınlar için de mesafeyi kapatacaktır. Bu sebeple pek çok kadına hitap ettiğini söylemek mümkün.

Destekli sütyen modelleri sadece push up modelleri değil aynı zamanda hafif destekli sütyen modellerini de içerir. Alt kısımda ve yanlarda bulunan süngerin hacmi azaldığında hafif destekli sütyen elde edilir. Daha büyük göğüslü, ancak destekli sütyenin nimetlerinden faydalanmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilebilir.

Ayarlanabilir askıya sahip, balenli ve destekli push up sütyenler ile kendiniz için en rahat, görünümünüz için en ideal görüntüyü yakalayabilirsiniz. Ayarlanabilen askılar sayesinde sırt ölçünüze, omuz ve göğüs arası mesafenize uygun ayarlama yapabileceğiniz gibi aynı zamanda doğru ayarlanmış askılarla daha dik bir görüntü de yakalayabilirsiniz.

Göğüslerini daha büyük, daha toplu ve daha birleşik göstermek isteyenler için ideal bir seçim olan destekleyici sütyenler beden ve renk seçenekleriyle, en kaliteli ve rahat modellerle Ayyıldız'da sizleri bekliyor.

Destekli Sütyen mi Daha İyi, Desteksiz mi?

Kadın iç giyim sektöründe bulunan pek çok sütyen modeli arasından hangisinin daha iyi hangisinin daha kötü olduğunu söylemek çok zor. Sütyende aradığınız özelliklere göre kendiniz için en doğru sütyeni bulabilirsiniz.

Peki destekli sütyen ne zaman doğru bir seçim olacaktır? Göğüslerinizin küçüklüğünden rahatsızsanız ve daha büyük bir görünüm tercih ediyorsanız destekli sütyenlerin sizin için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Destekli sütyenlerle 1 beden daha büyük göğüs illüzyonu yaratmak mümkün.

Öte yandan yer çekiminden en çabuk etkilenen organlar olan göğüsleriniz için daha dik bir görünüm tercih ediyorsanız destekli sütyenler sizin de kalbinizi fethedecektir. Göğüslerini dik ve toparlanmış göstermek isteyen her kadın için destekli sütyenleri tavsiye ederiz.

Göğüs aralığınız fazlaysa ve daha yakın, bitişik göstermek istiyorsanız da destekli sütyenlerin sizler için uygun bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Alt ve yan destekleri sayesinde göğüsler arasındaki mesafeyi sıfıra indiren destekli sütyenlerin bu özelliği pek çok kadın için tercih sebebi.

Hangi Sütyenler Ne Zaman Tercih Edilmeli?

Destekli sütyenler için göğüs tercihleri olduğu gibi kıyafet tercihleri de bulunmaktadır. Vücut hatlarını ortaya çıkartan dar kıyafetlerde push up sütyenler, sağladıkları dik duruş sebebiyle tercih edilmektedir. Öte yandan dekolteye sahip bir kıyafet giyiyorsanız da destekli sütyenlerden yardım alarak daha can alıcı bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Askıları çıkarılabilir, destekli push up sütyenler özellikle kolsuz elbise, bluz seçimlerinizde kurtarıcı olacaktır. Sütyen askınızın derdine düşmeden keyifli bir gün geçirmek için sabit askılardan ziyade askıları çıkan modelleri tercih etmenizi öneririz.

Aradığınız Renk Seçeneklerine Sahip Ayyıldız Destekli Sütyenler

Sütyende klasik renkleri mi seversiniz, yoksa rengarenk seçimlerden mi hoşlanırsınız? Tercihiniz ne olursa olsun, aradığınız kaliteli bir destekli sütyen ise kalbinizi çalacak güzellikte ve göğüslerinizi şımartacak rahatlıkta modeller için Ayyıldız doğru seçim olacaktır.

Klasikten şaşmam diyorsanız siyah push up destekli sütyen modelleri, açık renk kıayfetlerimi de rahatlıkla giymek istiyorum diyorsanız ten rengi push up destekli sütyen modelleri ve elbette kadın iç çamaşırlarının masum ve vazgeçilmez rengi olan beyaz push up destekli sütyen modelleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Ayyıldız push up sütyen modelleri arasından dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Dolgulu Sütyen Fiyatları

Pek çok şeyde olduğu gibi dolgulu sütyenlerde de fiyatı belirleyen en önemli şey, üretim yapılırken kullanılan malzemenin kalitesidir. Sütyende kullanılan malzemelerdeki kalite de elbette fiyatı etkilemektedir.

Bir sütyenin kalitesini etkileyen en önemli unsur elbette kullanılan kumaşın kalitesidir. Pamuk oranı düşük, daha çok sentetik maddelerden üretilen kumaşlar özellikle yaz aylarında daha fazla terlemeye yol açar. İç çamaşırı gibi hassas bir konuda kumaş da çok önemli bir noktadır.

Kopçalar ve askı aparatları... Kumaş haricinde kullanılan bu malzemelerde de kalite, fiyatı etkilemektedir. Çabuk soyulan, renk atan, cildi rahatsız eden kalitesiz malzemeler sütyende küçük bir kaplasa da sütyenin kalitesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Kullanılan süngerlerin, küçük ancak oldukça önemli aparatların, kumaşın kalitesi sütyen fiyatlarını belirlemektedir.

Ayyıldız olarak sizlere en kaliteli aparatların, en rahat süngerlerin, en yumuşak kumaşların buluştuğu sütyenleri tasarladık, aynı zamanda herkesi mutlu edecek fiyatlarla donattık. Hayalinizdeki sütyen Ayyıldız'da artık çok daha ulaşılabilir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.