Hesabım
Sepetim

Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Konforlu ve Şık Bir Kullanım İçin Balensiz Sütyen Modelleri

İç giyimde konfor ve sağlık en önemli iki kriterdir. Balensiz sütyen modellerimiz sağlıklı ve konforlu sütyen kullanımı sunar. Balen bir nevi iskelet görevi görür. Balensiz sütyenler daha rahat sütyenler olarak tercih edilebilir. Kumaş kalitesi ve marka kalitesi ile ön plana çıkan balensiz sütyen seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Telden bir desteği olmayan balensiz sütyenlerde farklı tasarım seçenekleri bulunur. Göğüsleri desteklemek için kullanılan sert çubuklar balensiz sütyenlerde olmaz.

Elastik bantlar, dolgu ve dikiş ile tasarlanan balensiz olan sütyen günlük yaşamda konforlu bir sütyen seçeneği olarak karşımıza çıkar. Günlük kullanım için ve spor yaparken çok rahat etmenizi sağlayacak balensiz sütyenlerde farklı model çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Balensiz toparlayıcı sütyen modelleriyle daha formda bir göğüs estetiği yakalamak mümkündür. Toparlayıcı balensiz sütyenlerde de farklı tasarım seçenekleri tercih edilebilir. Dantel detaylı modeller oldukça popülerdir. Toparlayıcı sütyenler özellikle büyük göğüslerin daha toplu ve estetik durmasını sağlamak için seçilen sütyen çeşitleridir. Balensiz sütyenlerde telden bir iskelet olmadığından daha rahat bir kullanım söz konusudur.

Balensiz dolgusuz sütyen en rahat sütyen modelleri arasında yer alır. Rahatlık, konfor ve şıklığı bir arada sunan balensiz sütyen modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımlarda farklı renklerde model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Balensiz dolgusuz sütyenler büyük beden seçenekler oldukça fazladır. Şık tasarım estetiğini yansıtan çok rahat balensiz sütyen modellerini sitemizde bulabilir, indirim avantajlarından yararlanarak uygun fiyata kaliteli sütyen satın alabilirsiniz. Ayyıldız olarak iç çamaşırında her zaman kaliteli ürün seçeneklerine ulaşmanız için çalışıyoruz. Şık ve rahat kullanım için geniş ürün seçeneklerimizi incelemeniz yeterlidir.

Şıkı ve Konforlu Ayyıldız Balensiz Sütyen Tasarımları

Balensiz sütyenlerde özgün tasarım şıklığını ortaya koyan model seçeneklerimiz bulunur. Şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşamak için özel tasarım model seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Balensiz sporcu sütyeni spor yaparken rahat hareket imkânı sağlayan oldukça rahat tasarımlar arasında yer alır. Sporcu sütyenlerinde sağlıklı ve konforlu kullanım imkânı sunan modeller sunuyoruz. Balensiz sütyenlerle istediğiniz spor hareketlerini yapabilirsiniz. Koşu, yoga gibi farklı spor etkinliklerinde bu konforlu sütyenleri kullanabilirsiniz. Günlük yaşamda da rahat ve şık sütyen seçimini balensiz sütyen tercih ederek yapabilirsiniz.

Balensiz desteksiz sütyen sütyenin alt kısmından yanlara doğru tasarlana destek bölümünün olmadığı sütyen modelidir. Desteksiz, dolgusuz, balensiz sütyenler en rahat sütyen modelleri sayılır. Bu modellerle spor yapmak çok konforlu hale gelir. Günlük hayatta konforlu olmak için balensiz sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Sadece konforu değil aynı zamanda şık görünümünü de yakalamanızı sağlayacak model seçeneklerini sitemizde bulursunuz. Ayyıldız güçlü marka farkıyla lüks kadın iç giyim ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Dolgusuz balensiz sütyen tercih ederek her adımda rahatlık her adımda konfor ve şıklığı bir arada yaşamak mümkün olur. Sütyen tercihinizi markamızın şık tasarımlı ve konforlu modelleri arasından yapabilirsiniz. Ayyıldız farkını yaşama kalite katan tasarımlarda net şekilde görebilirsiniz.

Lüks Marka Kalitesini Avantajlı Fiyatlarla Yaşayın

Lüks marka kalitesini her detayda ortaya koyan sütyen modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayyıldız kalite farkını günlük yaşamda sütyen kullanımında konforu ve şıklığı yaşarken anlayabilirsiniz. Balensiz sütyen modelleri arasında dantelli tasarımlar şık detaylarla ön plana çıkar. Kadife bralet sütyenler, balensiz sütyen modellerinde sunduğu konfor ve şıklık sebebiyle en fazla tercih edilen seçeneklerdir. Kırmızı, siyah ve beyaz renkler en çok tercih edilen renkler olan dikkat çeker. Dikişsiz balensiz sütyen modelleri son moda rahatlığa vurgu yapan şık ve konforlu modellerdir. Avantajlı ikili paketler çok uygun fiyata lüks marka kalitesini yaşamanızı sağlar.

Avantajlı paketleri tercih ederek rahat, konforlu ve şıkı sütyen seçimi yaparken indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Avantajlı paketlerde iki adet aynı model sütyen bulunur. Beğendiğiniz bir modeli iki adet alarak avantajlı paket fırsatını yakalarsınız. Avantajlı üçlü paketler daha yüksek indirim oranına sahiptir. Üçlü paketleri tercih ederek beğendiğiniz, rahat edeceğiniz sütyen modelinden üç adet tek pakette satın alabilirsiniz. Siyah, ten rengi, beyaz toparlayıcı sütyen modellerinden üçlü paket ile daha uygun fiyata satın alma şansını yakalama olanağınız olur. Yeni inci balensiz toparlayıcı sütyen tasarımlarını tercih ederek lüks marka kalitesini uygun fiyata yaşarsınız. Yüksek kalitede, konforlu ve şık sütyen tercih ederek günlük hayat kalitenizi artırırsınız. Balensiz toparlayıcı sütyen modelleri ile daha rahat ve daha estetik sütyen tercihi yaparak konforu ve şıklığı hayatınıza dahil edersiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.