Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Havuz Bonesi Çeşitleri ve Fiyatları

Saçlarınız zarar görmeden deniz ya da havuzda keyifli zamanlar geçirmek istiyorsanız, havuz bonesi modellerini inceleyebilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya hitap eden birbirinden farklı seçeneklere sahip olan havuz bone modelleri renkli ve tek renk modelleri ile ilgi topluyor. Saçlarınızı doğal haliyle koruyabileceğiniz yüzme saç bonesi farklı özellikleri ile ön plana çıkan parçalardan oluşuyor.

Aynı zamanda havuzlarda hijyenik amaçla kullanılan yüzme için bone ekipmanları, kirlenmeyi önleyeceği için sağlık açısından oldukça gereklidir. Bu sebeple hem kendi hem de diğer kişilerin sağlığı için havuzda bu ekipmanların kullanımının önemi son derece yüksektir. Saç bonesi havuz kirli suyundan etkilenmemesi ve saç diplerinin sağlığının korumasıyla da öneme sahiptir.

Bone çeşitlerinin üretiminde kullanılan materyal ve tasarım özellikleri, müşterilere pek çok farklı renk ve desen seçeneği sunar. Silikon yüzücü bonesi başınızın ölçülerine uygun olacak şekilde çeşitli seçeneklere sahiptir. Yetişkin bone ve çocuk havuz bonesi ölçüleri arasında pek çok etkene bağlı olarak farklılıklar vardır. Bu sebeple kafa ölçünüze göre bir bone belirledikten sonra beğendiğiniz rengi, uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Her Yaştan Kullanıcıyı Uygun Boneler

Su geçirmeyen bone modelleri sayesinde konforlu bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuklar havuz ve denizde çok fazla zaman geçirmek ister. Her yaştan kullanıcıya özel üretilen boneler, çocuklara özel seçenekler de sunuyor. Erkek çocuk havuz bonesi, erkek çocukların seveceği renk ve desenlerden oluşur. Kız çocuk havuz bonesi modelleri de yine kız çocuklarının çok seveceği desen ve renkleri ile ilgi çekiyor.

Profesyonel yüzücülere özel tasarlanan yüzücü bonesi, tek renk ve renkli seçenekleri ile yüzücülerden tam not alıyor. Su geçirmeyen yüzücü bonesi ile profesyonel sporcular ihtiyaçlarına en ideal çözümleri üretebilir. Silikon yüzme bonesi tam olarak başı kavrar ve kayma yapmaz. Farklı renk seçenekleri ile her tarzdan kullanıcıya hitap eder. Mavi, kırmızı, pembe gibi tek renk bone satın alabileceğiniz gibi renkli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Özellikle kız çocukları tarafından çok tercih edilen renkli kız çocuk yüzme bonesi, canlı renkleri ile ilgi çekiyor. Birbirinden farklı seçenekleri ile her yaştan kullanıcıya hitap eden plastik havuz bonesi, uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcılardan tam not alıyor.

Havuz Bonesi Fiyatları

Bone fiyatları ürün çeşitliliği farklı seçeneklere sahiptir. Ürünlerin özelliklerine göre belirlenen yüzücü bonesi fiyatları,  her bütçeye hitap edebiliyor. Her tarzdan kullanıcıya uygun seçenekler sunan deniz bonesi modelleri, silikon ya da bez seçenekleri ile hem fonksiyonel hem de şık ürünlerden oluşuyor. Bez yüzücü bone ve silikon modeller, çocuklar ve yetişkinler için farklı özelliklere sahip birçok modelden oluşuyor.

Siz de beklentilerinizi belirledikten sonra kendinize en uygun modeli bulmak için Ayyıldız’ı ziyaret edebilirsiniz. Havuz bonesi fiyat ve özellikleri hakkında bilgi alabilir, Hızlı kargo avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.