Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Büyük Boy Plaj Çantası

Havuz ve deniz kenarında ihtiyaç duyulabilecek her türlü eşya için plaj çantaları tercih ediliyor. İhtiyaca göre farklı boyutlarda kullanılan çantalar sadece fonksiyonellikleri ile değil şıklıkları ile de plaj modasının tamamlayıcılarından olmaya devam ediyor. Bugün pek çok kişi alacağı plaj çantasını moda renkler ve trend olan modellere göre seçiyor.

Büyük Boy Aykasa Plaj Çantası Özellikleri

Bugün satışa sunduğu mayo, bikini, iç giyim, ev giyim ve aksesuarlarla modaya yön veren Ay-Yıldız (ayyildiz.com.tr) plaj çantası modelleriyle de adından söz ettiriyor. Patentli tasarım ve modeliyle benzeri bulunmayan aykasa plaj çantası şıklığının yanı sıra tasarımıyla da göz dolduruyor.

Sezonun trend renkleri ve özgün tasarımıyla dikkat çeken aykasa plaj çantasını benzerlerinden farklı kılan en büyük özelliğinin katlanabilir olması dikkatlerden kaçmıyor. Kullanılmadığı zaman üzerine hafifçe bastırıldığında tamamen düze bir hale gelen bu plaj çantası böylelikle minimum yer kaplıyor. Kullanılmak istendiğinde ise kolaylıkla yeniden kurulabiliyor.

Büyük boy plaj çantası ihtiyacı olanlar için de oldukça cazip bir seçenek olan bu çanta sadece plajda değil pikniklerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Ergonomik kulp yapısı sayesinde taşıma işlemini konforlu bir hale getiren aykasa plaj çantaları şık görünümleri ile de bulundukları yerde tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Özellikle kalabalık ailelerin gözde plaj malzemelerinden olan büyük boy plaj çanta modelleri, tüm taşıma ihtiyacını karşılarken, gereksiz eşya kalabalığının da önüne geçmiş oluyor. Plaj havlusundan güneş gözlüğüne, koruyucu losyonlardan deniz gözlüklerine kadar deniz ve havuzda ihtiyaç duyulabilecek her türlü eşyayı taşıyabilen çantalar pratiklikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Büyük Boy Plaj Çanta Fiyatları

Büyük boy plaj çanta fiyatları da pek çok üründe olduğu gibi model, üretimde kullanılan malzeme ve fonksiyonellik açısından farklılık gösteriyor. Bugün pek çok plaj çantası sahip olduğu farklı cep ve haznelerle kullanım kolaylığı sağlıyor. Telefon, cüzdan, anahtar ve gözlük gibi kolay kaybolan malzemeler çantaların küçük bölmelerinde kolaylıkla saklanırken, arandığında da kolay ulaşım sağlamasıyla hayatı kolaylaştırıyor.

Farklı desen ve modellerdeki plaj çantalarının üretiminde kullanılan malzemenin türü genellikle çantanın fiyatını belirleyen en önemli faktör olmaya devam ediyor. Pamuklu ve sentetik içerikli kumaşlardan üretilen plaj çantaları yıllardır en çok kullanılan ürünler olsa da zaman ve teknoloji değiştikçe insanların kullanım alışkanlıkları da değişiyor.

Hafiflik ve rahatlık açısından bir avantaj gibi görünen plaj çantalarının en büyük dezavantajı ise ıslanmaya karşı dayanıksız olması olarak görülüyor. Pek çok çantanın tasarımında özellikle iç bölüm su geçirmez malzeme ile kaplansa da dışarıdan gelecek deniz ve havuz suyuna karşı dayanıksız olabiliyor. Bu nedenle tercih edilecek çantanın iç ve dış tarafından su almayacak şekilde tasarlanmış olması kaliteli bir kullanım deneyimi için büyük önem taşıyor.

Ay-Yıldız tarafından üretilen Aykasa Katlanabilir Plaj Çantası ise yüzde 100 geri dönüştürülebilen plastikten üretiliyor olmasıyla kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Türkiye’de üretilen aykasa plaj çantaları her zevke uygun farklı renk seçenekleri ile satışa sunulurken, yapısı dolayısıyla ıslanmaya karşı dayanıklı haliyle büyük beğeni topluyor.

ayyildiz.com.tr internet sitesinden derinlik, yükseklik ve uzunluk gibi boyut özellikleri ile üretim ve kalite gibi diğer tüm özellikleri görüntülenebilen plaj çantası modelleri kredi kartı ile satın alınabilirken, anlaşmalı bankalar aracılığı ile taksit imkanı da sunuluyor. Bununla birlikte havale ile yapılan alışverişlerde yüzde 5 indirim uygulanıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.