Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Emzirme Sütyeni Modelleri ve Fiyatları

Hamilelik ve doğrum sürecinin ardından gelen lohusalık döneminde annelerin kullandığı her türlü ürün ve materyalin her zamankinden daha kaliteli ve fonksiyonel olması gerekiyor. Zira yeni bir sürece giren kadınların hem fizikleri hem de psikolojileri bebekle birlikte değişiyor. Emzirme döneminde anneler her zamankinden daha fazla yorulurken, bebeklerinin bakımlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için de annelerin fonksiyonel ürünlerle desteklenmesi büyük önem taşıyor. İşte emzirme sütyeni çeşitleri de bu süreç içerisinde kadınların hayatını kolaylaştıran ürünler arasında yer alıyor.

Hamileliğin ikinci yarısından itibaren annedeki fiziksel değişiklikler artık gözle görülür şekilde olmaya başlıyor. Karınla birlikte göğüsler de büyüyor. Kadınların fizikleriyle bilrikte giydikleri kıyafetler de değişmeye başlıyor. Hem oluşabilecek ağrıların engellemek hem de doğumdan sonra göğüslerin sarkmasının önüne geçmek için gebelik sütyeni çeşitlerinin kullanımı tavsiye ediliyor.

Hamilelik sütyeni modelleri hem arkadan kopçalı hem de önden çıtçıtlı olarak tasarlanırken, kadınların en özel dönemlerinde hayat kalitesini artırıyor. Kimi modeller büstiyer şeklinde kullanılırken, aynı zamanda bu çeşit sütyenlerde uzunluğu ayarlanabilen askılar tercih edilebiliyor. Diğer yandan gece sütyeni olarak tasarlanan ürünler lohusalık döneminde de rahatlıkla kullanılıyor ve emzirme esnasında büyük kolaylık sağlıyor.

Emzirme Sütyeni Çeşitleri

Emzirme sonrası toparlayıcı sütyen arayışında olan pek çok kadın alacağı ürünün detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor. Aynı zamanda satın alma öncesinde emzirme sütyenlerinde ne tarz farklılıkların olduğunun bilinmesi ihtiyaçlara yönelik doğru alışverişin de anahtarı sayılıyor. Emzirme sütyeni, genel anlamda annenin bebeği emzirirken daha rahat etmesini sağlayan tasarımlarla üretiliyor.

Esas işlevini yerine getiren emzirme sütyenleri bir sonraki adımda emzirme süreci nedeniyle oluşabilecek sarkmaları önlemek amacıyla kullanılıyor. Bunun için en çok tercih edilen ürünler arasında ise toparlayıcı emzirme sütyeni modelleri yer alıyor. Bu sütyenler ayarlanabilir askıları ile sarkmaların önüne geçerken, yumuşak ve kaliteli kumaşları ile konforu en üst seviyeye taşıyor.

Annelik, hamileliğin başlangıcından itibaren kadın bedeninde değişimlere yol açıyor. Alınan kilolar, ödemler ve göğüslere dolan sütler nedeniyle doğumun ardından kadınlar eski formlarına o kadar da hızlı kavuşamıyor. İşte bu dönemlerde kadınların en büyük yardımcılarından biri de destekli emzirme sütyeni olarak göze çarpıyor. Bebeği emzirirken yarattığı kolaylığın yanı sıra kaplı ve kapsız modelleri ile göğüslerin daha dik durmasını sağlayan bu sütyenler sarkmaların da önüne geçiyor.

Emzirme sütyeni destekli olduğu zaman oluşturduğu toparlanma etkisi anında kendini gösteriyor ve özellikle giyilen kıyafetlerin daha şık durmasını sağlıyor. İstedikleri görüntüye sahip olan kadınların özgüvenleri yerine gelirken psikoloji de olumlu yönde etkileniyor. Yani bu tarz sütyenler sadece fiziksel açıdan değil psikolojik olarak da destek sağlamış oluyor.

Emzirme sütyeni büyük beden kullanan kadınlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Doğal olarak büyük göğüslere sahip olan kadınların aynı sıra, emzirme döneminde büyüyen göğüslere sahip pek çok kadın büyük beden emzirme sütyenlerini kullanıyor. Genellikle kapsız olarak üretilen bu sütyenler, arkada tarafta bulunan üç kademeli kopçalarıyla da kullanım kolaylığı sunuyor. Kalın lastiklerden üretilen askılar kolay kolay sünme yapmazken, büyük göğüslerin sarkması engelleniyor. Aynı zamanda bu sütyenler, göğüslerin ağırlığından dolayı sırtta oluşabilecek ağrıları da büyük oranda engellerken, annelerin konforlarını bir kat daha artırmış oluyor.

Bebekli kadınların en çok tercih ettiği sütyenler arasında yer alan dolgulu emzirme sütyeni çeşitleri de yumuşacık dokuları ve yaşattıkları konfor hissiyle öne çıkıyor. Rahatlık ve şık görünüşü aynı anda elde etmeyi sağlayan bu sütyenler, kolay açılıp kapanan kopçaları ve konforlu yapısıyla kadınlardan tam not alıyor. Farklı renklerde kullanıcının beğenisine sunulanlar arasında ise siyah emzirme sütyeni ve beyaz emzirme sütyeni modelleri artık birer klasik haline geliyor.

Emzirme Sütyeni Fiyatları

Emzirme sütyenleri oldukça farklı çeşit ve model ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Farklı renklerde üretilen emzirme sütyenleri kopçalı ve kopçasız tasarımlarla seçenek özgürlüğü sunuyor. Aynı zamanda büyük ve küçük göğüsler için kullanılan kapların boyutları da değişiklik gösterirken en iyi emzirme sütyeni arayışında olanlar için fiyatlar da büyük önem taşıyor.

Emzirme sütyeni fiyatı, alışveriş sırasında en çok dikkat edilen noktalardan biri oluyor. Zira alınan ürünün kalitesi ve kullanım süresinin ödenen ücreti karşılayıp karşılamayacağı büyük önem taşıyor. Emzirme sütyenlerinin fiyatını belirleyen en önemli faktörlerden biri ise üretimde kullanılan kumaş olarak karşımıza çıkıyor. Normal şartlarda da özellikle iç çamaşırlarında sentetik ürünler, terleme ve cilt problemlerine yol açabileceği için tavsiye edilmiyor.

Diğer yandan bebeğin sık sık kucağa alınması ve emzirme işlemi boyunca anne bebek arasında temasın artması emzirme sütyenlerinin kaliteli kumaşlardan üretilmesi gerekliliğini bir kere daha vurguluyor. Ayyildiz.com sitesinde satışa sunulan emzirme sütyenleri ise hem kumaş kalitesi hem de fonksiyonel kullanımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Pratik açma kopçalı emzirme sütyenleri, kapsız modelleriyle satışa sunulurken, ayarlanabilir askıları ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.