Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Yeni Sezonun Trend Erkek Mayo Modelleri

Özellikle yaz aylarında kadınlar kadar erkekler için de plaj modasında yeni trendler ortaya çıkıyor. Özel kumaşlardan tasarlanan erkek mayo modelleri uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Seçeceğiniz şort mayo farklı renk ve kesimi ile plaj şıklığınızı tamamlıyor. Dilediğiniz gibi bir mayo modeli bulmanızı kolaylaştıran yeni sezon mayolar, hem konforlu bir kullanım hem de şıklık vadediyor.

Geniş ürün yelpazesi arasından tarzınıza ve bedeninize uygun erkek slip mayo seçiminiz ile siz de beklentinize uygun bir kullanım ve şıklık elde edebilirsiniz. Farklı yaş ve beden aralıkları için üretilen ürünleri inceleyebilir, slip ya da boxer mayo modellerine ulaşabilirsiniz. Boxer ya da slip modeller içinden siyah, mavi, kırmızı erkek mayo seçiminiz ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle siyah erkek mayo modelleri her sezonun en gözde renklerindendir.

Kaliteli kumaşlardan üretilen mavi erkek mayo gibi çeşitli modelleri uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkek çocuk mayo çeşitlerinden yetişkin mayo modellerine birçok seçenek bulabilirsiniz.

Erkek Mayo Özellikleri Nelerdir?

Kalitesi ve kullanım kolaylığı ile kullanıcılar tarafından beğeni ile kullanılan erkek mayo şort, vücudu saran bir özelliğe sahiptir. Kaliteli malzemeler ile üretilen mayolar, havuz ve deniz sonrası hızla kurur ve renklerinde solma yaşanmaz. Havuz ve denizde tercih edebileceğiniz ürünler likralı kumaşlardan üretildiği için vücudunuzu sıkıca sarar ve teninize de zarar vermez. Erkek erkek deniz mayosu slip ve boxer model olmak üzere farklı uzunluklara sahiptir.

Kendi kullanımınıza ve vücudunuza uygun tasarımları kolaylıkla bulabilir, tarzınıza uygun renkler seçebilirsiniz. Erkek kısa mayo modelleri kadar ilgi gören uzun modeller her tarza hitap eder. Plajda şık bir tarz yaratmanızı sağlayan uzun şort mayo modelleri ile konforlu zamanlar geçirebilirsiniz. Erkek yüzücü mayo sporcular için özel tasarlanan modellerdir. En iyi erkek mayo markaları tarafından üretilen bu tasarımlar, uzun yıllar kullanabileceğiniz kumaş kalitesine sahiptir.

Erkek yüzme mayosu, yüzme sırasında rahat hareket sağlayan, özellikle profesyonel yüzücüler tarafından tercih edilen modellerdir. Farklı özelliklere ve kumaşa sahip havuz mayo erkek ürünlerini oldukça avantajlı fiyatlarla satın alabilir, bütçenizden de avantaj sağlayabilirsiniz. Çeşitli renk ve modelleri ile en iyi erkek mayo markası Ayyıldız, yeni sezonda da beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.