Hesabım
Sepetim

Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Rastgele
 • Puana Göre
 • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Mayokini Modelleri

Güneşin yüzünü göstermesiyle başlayan tatil planları, eksiksiz bir tatil alışverişi ile canlanırken, kusursuz bir tatil için ihtiyaç duyulan her şey temin edilmeye çalışılır. Gözlükler, kremler, losyonlar gibi ihtiyaçlarla beraber, tatilin olmazsa olmazı, plajların ahenk unsuru pareolar, mayolar, bikini ve mayokini gibi hem tarz hem modayı yansıtan özel tasarımların peşine düşülür.

Kimi kadınlar bikini tutkunu iken kimi kadınlar mayoları vazgeçilmez ve tercih edilmesi gereken parçalarından biri olarak görür. Ancak bikini ve mayo tercihlerinin dışında, hem bikinilerin zarif hem de mayoların sade bir şıklıkla harmanlanmış zarafetini bir arada yansıtan mayokiniler de pek çok kadının tercihi olmaktadır.

Mayokini Nedir?

Mayokini, mayo ve bikini modelinin birleşmesi sonucu elde edilen, iki ayrı özel parçayı tek bir parçada toplayan, kadınların en çok tercih ettiği, en özel plaj giyim parçalarına verilen isimdir. Mayonun konforunu, bikininin seksepalitesini aynı parçada bütünleştiren mayokini modelleri için tercih edebileceğiniz, en ideal adres ise Ayyıldız olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayyıldız kadın mayoları, bikini ve mayokini gibi aradığınızdan fazlasını bulacağınız, plajları adeta bir defile şölenine çevireceğiniz en tarz koleksiyonlarını sizlerle buluşturmaktadır.

Neden Mayokini Tercih Edilmelidir?

Pek çok kadın, plajlarda mayo zarafetini tercih ederken, kimileri ise bikini tutkunudur. Ancak mayoyu fazlaca saran bikiniyi ise sınırsız bulan bir güruhsa mayonun zarafetiyle bikininin özgür çizgisinin birleştiği mayokinileri tercih eder. Mayolar, kusurlarınızı zarafetle kapatırken, mayokiniler kusur kapatmakla beraber, kadınlığınızı ön planda tutan çizgilerle birleşir.

Bu sebeple pek çok kadının özellikle son dönemlerde tercih ettiği plaj kıyafeti mayokinilerdir. Mayokiniler, çekiciliğe vurgu yapan tasarımlardır. Ayyıldız’ın dikkat çekici çizgiler ve ince zevklerle tasarlanmış mayokini modelleri ise size sınırsız güzelliği dikkat çekici çizgilerle sunuyor.

Plajların en çarpıcı tarzını sergileyebileceğiniz, dikkat çekici auranızla göz hapsinde olacağınız mayokini tercihleriniz için, bu yaz ilk adresiniz Ayyıldız olmalı. Ayyıldız’ın mayokini koleksiyonu bu yaz size plajların gözdesi olma fırsatını sunuyor.

Mayokininin Özellikleri Nelerdir?

Mayokiniler, vücudu kısmen kapatan bir yapıya sahiptir. Vücudu bütünüyle sarmaz, bikini bölgesi ile kurduğu bağlantı, dikkati daha çok, vurgulamak istediğiniz ya da görünmesinden rahatsızlık duymayacağınız bölgeye yoğunlaştırır. Kimi tasarımlarda sırt tamamen açıkken kimi modellerinde kısmen kapalı bir yapıya sahiptir. Ayyıldız mayokini modelleri de sırt kısmen kapalıyken kimi modellerinde bikini tarzıyla sırtı açık mayokini modelleri tasarlanmıştır.

Mayokiniler Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Mayokini dişiliği ön planda tutmak isteyen, zarif vücut hatlarına sahip kadınların tercih edebileceği bir tasarımdır. Ancak sadece kusursuz vücutların değil aksine, göbek problemi yaşayan, ya da bel bölgesi ile problem yaşayan kadınların da kusurlarını kamufle edebileceği, kusur saklamak isteyen hanımların birebir tercih edebileceği tasarımlardır. Bununla beraber mayokinilerin çekici tasarımları da daha dikkat çekici, daha dişi görünmek isteyen tüm kadınların tercihlerinde etkilidir. Tek renk, ya da farklı renklerle tasarlanmış modeller, desenli modeller gibi size yakışacak en özel mayokiniler için Ayyıldız kalitesi ve tecrübesinden faydalanabilir, Ayyıldız’ın bu kategorideki ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bu yaz plaj alışverişinizi Ayyıldız’sız yapmayın. Ne istediğini bilen hanımların, ne sunacağını bilen bir markaya yönelmesi kaçınılmaz olmalı…

Tercih Edebileceğiniz En Çarpıcı Mayokini Modelleri Nelerdir?

Denizin serin suyunu, plajların, yaz güneşinin yakıcı sıcağını vücudunuzda hissetmenin keyfini yaşayacağınız mayokiniler, dikkat çekici pek çok modelle tasarlanmıştır. Tek omuz ve çift omuz askılı mayokini, zarif ve genç kesime hitap eden ipli mayokini, tarzınıza göre seçebileceğiniz, rahatlığı ile tercih sebebi olan yüksek bel mayokini modelleri gibi arka kısımda daha az malzeme kullanılarak tasarlanır. Ayrıca daha cesur bir tarzı ifade eden string mayokini modelleri, mayokini kategorisinde sayılabilecek tarz tasarımlardır.

Kadınlar için, giydikleri kıyafetlerde göğüs duruşu oldukça önemlidir. Mayolar, mayokiniler gibi plaj kıyafetlerinde de göğüslerin duruşu önemli bir ayrıntıdır. Hem rahat hem estetik bir görüntü elde edeceğiniz, kadınların en sık tercih seçeneği olan destekli mayokini modelleri de kullanımı açısından da oldukça rahat modellerdir. Göğüsleri daha dik ve daha dolgun gösteren destekli mayokini tasarımları, mayokini modelleri 2022 seçenekleri arasında kadınların gözdesi olan modellerdendir.

Siz de Ayyıldız’ın birbirinden şık, en son çizgilerle tasarladığı, en tarz mayokini koleksiyonunu inceleyerek, farklı tarzlara seslenen, özgün çizgilerle tasarlanan, size ve tarzınıza uygun seçenekler arsından, sizinle bütünleşen en uygun mayokini modelleriyle tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Tarz çizgilerle sunulan mayokini koleksiyonlarını, Ayyıldız kalitesi ve en uygun mayokini fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Mayokini Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kadınlar, ister günlük, şık kıyafetler, isterse mayo ve mayokiniler gibi plaj kıyafetleri olsun, ilk etapta önemsedikleri, üzerlerindeki giyim parçalarında rahatlığı ve elbette tarzını yansıtıyor olmasıdır. Tüm kıyafet ya da aksesuarlarda olduğu gibi plaj kıyafetlerinde de göz alıcı ve dikkat çekici olmak üzere seçimler yaparlar. Ancak bu seçimler sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki tercih edeceğiniz mayo ya da mayokininin vücudunuzun şekliyle uyumlu olmasıdır.

Bununla beraber, vücudunuzda, bel mi, göbek mi yoksa kısmen bazı bölgelerde açıklık mı istiyorsunuz bu konuda karar veriyor olmalısınız. Kapatmak istediğiniz ya da açıkta kalmasını istediğiniz, vurguyu taşımak istediğiniz hatlarınıza uygun tercihler yapmalısınız.

Omuzların duruşunuz da oldukça önemlidir. Geniş ve sporcu omuzlar üzerinde ince kol detayları çok da şık durmayacaktır. Ancak dar ve zarif omuzlara sahipseniz, omuz mayokiniler de tercihlerinizi belirleyen unsurlardan olacaktır.

Mayokinilerin omuz detayında tasarladığı zarif çizgiler, omuzlarınızın duruşunu belirleyen ayrıntılardır. Ayyıldız, tek omuz ve çift askılı mayokiniler, göğüs kısmında bağlamalı, sırt askılı çapraz mayokini modelleri bu bağlamda dikkatinizi çekecek olan tasarımlardandır.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise mayokini seçeneklerinizin ön kısımda kullanılan tasarımıdır. Önden bağlama detaylı mayokini ya da göğüs kısmı çapraz iplerle tasarlanmış Ayyıldız kahve mayokini tercih edebileceğiniz tasarımlardandır.

Eğer mayokini giymek istiyorsanız ancak göbeğinizin açık kalmasını istemiyorsanız göbek kapatan mayokini sizin için en doğru tercih olacaktır. Ayyıldız 49622 mayokini modeli saks, siyah ve korel renkleri ile sizlere bu konuda özel seçenekler sunmaktadır. Ayyıldız kalitesi ile temin edebileceğiniz, kullanırken memnuniyeti sorunsuz hissedeceğiniz sarı mayokini modeli, göbeğinizi kısmen kapatabileceğiniz ancak dikkat çekici tasarımlardandır. Ayyıldız’ın mayokini kategorisinde yer alan farklı modellere, birbiriyle ahenk içinde olan renklerle tasarlanmış seçeneklere kolaylıkla ulaşabilir, plaj alışverişinize tarz dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Ayyıldız’ın Mayokini Koleksiyonun Özellikleri Nelerdir?

Eğer plajlarda dikkatleri üzerinizde toplarken, diğer kadınların gıptayla bakacağı mayokinilerle fark edilir olmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmeniz gerekir. Ayyıldız, sırt dekoltesi seven kadınların arayışı olan sırt dekolteli modellerin, göbek kapatan tasarımların, omuzlara vurgu yapan modellerin ve elbette çapraz mayokinilerle çekici çizgilerin bir arada bulunduğu tasarımları sizlere sunuyor.

Oldukça cesur çizgilerle ve bir o kadar da konforlu tasarımlarla tarzını her yerde sürdürmek isteyen kadınların ilgi odağı oluyor. Hem şık hem spor çizgisiyle halter yaka mayokiniler, zarif görünümü ile boyundan bağlamalı modeller, çekiciliği ile bel dekolteli tasarımlar gibi pek çok seçeneği Ayyıldız’ın mayokini koleksiyonuyla elde edebilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden tüm bu mayokiniler için genel itibari ile şu özellikleri saymak mümkündür.

 • Polyamid ve elastan karışımı kumaşlarla tasarlanmıştır.
 • Yerli üretimdir.
 • 38, 40 ve 44 bedene kadar bazı modellerde farklı tercih yapma imkanı sunmaktadır.
 • İnce süngerli bir yapısı vardır.
 • Ayarlanabilir askısı sayesinde, dilediğiniz ayarı yapma fırsatı sunar.
 • Renk ve desen tasarımı ile dikkat çekicidir.

Ayyıldız Mayokini Renkleri Nelerdir?

Ayyıldız, sunduğu mayokini modellerinde, cesur ve dikkat çekici çizgileri, birbirinden sıcak ve canlı renklerle buluşturarak, pek çok kadının beğenisini toplamıştır. Leopar desenli mayokinide kapalı kısımda komple siyah rengi tercih ederek, leopar desen ile vamplığı ve şıklığı siyah renk ile hem sadeliği hem şık bir görseli aynı çizgide buluşturmuştur.

Yanlarında ince şerit biye tasarımı kullandığı halter yaka mayokinilerde, mavi renk ile uyumlu kullandığı sarı ve kahverengi tonları, ürünü hem canlı ve neşeli hem de çekici bir algıyla buluşturmaktadır. Mor rengin kullanıldığı, yanları şerit biyeli ve yanları bağlamalı mayokinilerde, iki farklı model üzerinde, kahve, yeşil ve mor rengin uyumu sergilenmiştir.

Ayarlanabilir askıları, tamamen astarlı ön kısmının konforlu kullanımının yanında koral rengi ile masumane bir çekicilik, cıvıl cıvıl bir renk oluşturulmuştur. Yine, koral rengi ile yandan bağlamalı sunduğu model ile eş olan saks rengi mavi mayokiniler de hem rahat hem estetik tasarımlardan biri olarak belirirken, bu modelle saksın çekiciliği ile dikkat çekici bir tasarımı sunulmuştur.

Siz de bu yaz plajlarda şıklığınızla anılırken konforu yaşamak istiyorsanız, Ayyıldız’ın, bikiniden olgun mayodan çılgın mayokini tasarımlarını incelemelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.