Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

En Kaliteli Kız Çocuk Mayo Modelleri

Kız çocukları giysilerini çok önemser. Her ortamda şık ve renkli olmak isteyen kız çocukları, özellikle arkadaşları ile birlikte olacağı aktivitelerde her giysisini özenle seçer. Doğum günlerinden, spor aktivitelerine kendi tarzlarına uygun giysiler seçen kız çocukları plaj giyiminde de kendi tarzına uygun mayolar seçer. Kız çocuk mayo modelleri, çocukların beklentilerine uygun renk ve desenlerden oluşur.

Özellikle yüzme sporu ile ilgilenen çocuklar, farklı renklere sahip kız çocuk yüzücü mayosu en ideal kullanıma sahip olur. Çocuğunuzun içinde rahat hareket edebileceği en kaliteli kız çocuk mayokini ve yüzücü mayo modellerini tercih ettiğinizde, şık ve konforlu zamanlar geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kız Çocuk Mayo Çeşitleri

Çocuk mayokini modelleri yetişkin modelleri kadar ilgi gören seçeneklerden oluşur. Çocuklar sevdiği renklerden oluşan mayoları ile plajda da mutla zamanlar geçirir. Kullanacakları mayolar, çocuklar için spor esnasında da önemli bir motivasyon kaynağı olabilir. Kız çocukları dış görünümüne çok önem verdiği için kendi seçmediği veya beğenmediği renklerden oluşan giysileri giymek istemeyebilir.

Kız çocuk mayoları birden çok çeşit ve renkten oluştuğu için siz de çocuğunuza en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlerden oluşan mayo ve mayokiniler, çocukların zevkine hitap edecek şekilde üretilir. Çok fazla alternatif sunan kız çocuk bikini mayo modelleri içinden her çocuk kendine uygun bir mayo beğenebilir. Çizgili, parlak kız mayo ve mayokini modelleri belli yaş aralıklarına uygun olacak şekilde üretilir.

Mayo modelleri arasından kızınızın beğenisine ve bedenine uygun olan renk seçeneklerden seçim yapabilirsiniz. 9 10 yaş mayo yaş aralığından başlayan mayo ve mayokini alternatifleri, 14 yaşa kadar zengin renk ve desen seçeneğine sahiptir. 13 yaş mayo modelleri, yüzme sırasında çocuğunuzun konforlu zamanlar geçirmesine yardımcı olacak modellere sahiptir. Kız için mayo renkleri de çocuğunuzun beğeneceğini canlı renklerden oluşur. Mayolar arasından çocuğunuzun en sevdiği rengi seçebilir, keyifli plaj zamanları hediye edebilirsiniz.

12 13 yaş mayo modelleri içinde çizgili mayokiniler çocukların en çok beğendiği modeller arasında yer alıyor. Çocuğunuz severek giydiği mayolar ile daha keyifli zamanlar geçirebilir, daha çok spor yapmak isteyebilir. Çocukların ilgisini çekecek renkleri ve desenleri çok iyi belirleyen üreticiler, mayokini gibi yeni trendlere uygun tasarımlar yapıyor.

Eğlenceli tasarımlar ile çocuklar spora da teşvik ediliyor. Anne ve babalar çocuklarının beğenerek giyeceği 10 11 yaş mayo modellerini inceleyip en uygun olan model ve rengi çocukları için belirler.

En Kaliteli ve Şık Kız Çocuk Mayoları

Kız çocuklar için mayo seçimine özen gösteren ebeveynler, giysi seçimlerinde kaliteye çok önem verir. Mayolar spor ya da plaj saatlerinde uzun süre çocukların üzerinde kalabilir. Bunun için çocuğunuza mayo seçerken kalitesi yüksek, iyi bir işçilikle üretilmiş modelleri belirlemeniz gerekir. Çocuğunuz gün içinde sürekli hareket halinde olacağı için kullandığı mayonun kaliteli olması, sağlığını da korumanıza yardımcı olur.

Deniz kızlı mayo modelleri özellikle kalitesi ve hızlı kuruması ile anne ve babalara güven veren modellerdendir. Sürekli suyla temas halinde olan mayolar, kaliteli kumaşlara sahip olduğunda çocuğunuzun sudan çıkmasıyla birlikte hızlıca kurur. Mayoların kaliteli kumaşlara sahip olması, dayanıklılığı açısından da önemlidir. Yüksek kaliteye sahip olan mayo modelleri, çok daha uzun süre kullanılabilir.

Kalitesi yüksek çocuk mayoları esneyen yapısı ile çocuğunuzun rahat hareket etmesini sağladığı gibi suda olmadığı zamanlarda da kuru kalmasını sağlar.

Kız Çocuk Mayo Modellerinde En Uygun Fiyatlar

Yüzme sırasında çocuğunuzun rahat hareket etmesini sağlayan kız çocuk mayoları, farklı renklere, desenlere ve özelliklere sahiptir. 11 yaş mayo modelleri, özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterdiği gibi fiyat olarak da farklı seçeneklere sahiptir. 12 yaş kız mayo modeli ile 14 yaş kız mayo modelleri birbirinden farklı fiyatlara sahip olabilir. Kız çocuk mayoların fiyatında yaş grubu belirleyici bir etkendir.

Mayo fiyatlarının belirlenmesinde marka değeri de önemli bir yere sahiptir. Markaya göre mayoların fiyatları da değişir. Sürekli büyümeye devam eden kızınızın vücudunda değişiklikler olur. Bu nedenle kızınız için tercih edeceğiniz mayonun esnek olması çok önemlidir. Bu durum da ürünlerin kumaş kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Çabuk kuruyan, kızınızın hassas cildine uyumlu olan, esnek kumaşlarla tasarlanan kız çocuk mayolarının fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. Tercih edeceğiniz mayonun kumaşı kaliteli olursa su ve klor ile temas ettiğinde kolay kolay yıpranmaz.

En kaliteli kız çocuk mayoları ile sizi bir araya getiren Ayyıldız üzerinden çocuğunuzun sevdiği renk ve desenlerde 13 14 yaş mayo seçenekleri ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.