Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
X KAPAT

Yüksek Bel Bikini Altı

Plaj giyimi dendiği zaman akla ilk gelenler mayo ve bikini olmaktadır. Mayolar tek parça olup omuzlardan kalçaya kadar inerek karın ve bel kısmını kapatırken, bikiniler iki parça olup bel ve karın kısmını da açıkta bırakır. Her kadının tercihi farklı olmakla beraber Ayyıldız hem mayolarda hem de bikinilerde sunduğumuz kalite ve geniş model skalasıyla plaj giyimde ön plana çıkmaktadır.

Her kadının plaj giyimde tercihi farklıdır ancak bikinilerde farklı alt ve üst kombinasyonları yapılabildiği için, alt ve üst parçalar hem takım hem de ayrı ayrı alınabildiği için daha fazla seçenek sunmaktadır. Bu sayede birkaç parçayla çeşitli kombinasyonlar yaparak her seferinde farklı bir bikini takımı mümkün olmaktadır.

Bikini Altlarında Bel Yüksekliği Seçenekleri

Tıpkı pantolonlarda olduğu gibi bikini altlarında da bel yüksekliği, tercih aşamasında önemli olmaktadır. Düşük, normal ve yüksek bel olarak 3 kategoriye ayırabileceğimiz bikini altlarında son dönemde yüksek bel bikini altı modelleri öne çıkmaktadır. Retro duruşu, karın ve bel kısmını toparlaması sebebiyle pek çok kadının göz bebeği olan yüksek bel bikini altı modelleri, kaliteden taviz vermeyen, modern ve kaliteli seçenekleriyle Ayyıldız'da.

Yüksek Bel Bikini Altı Modelleri

Yüksek bel bikini altı modellerinin de kendi arasında ayrıldığını söylemek mümkün. Göbek deliğinin hemen altında biten yüksek beller olduğu gibi göbek deliğini kapatarak daha yukarıya çıkan modeller de bulunmaktadır. Ekstra yüksek bel bikini altı ise neredeyse bel oyuntusunu kapatır. Ekstra yüksek bel bikini takımı modellerinde alt ve üst parçalar arasında çok az bir boşluk kalmaktadır.

Bir taşla iki kuş vurmak isteyenlere belden katlanabilir yüksek bel bikini altı modellerimiz ilaç gibi gelecek. Özel tasarıma sahip bu bikini altlarını ister düşük bel isterseniz de yüksek bel olarak kullanabiliyorsunuz. Bel kısmında bulunan, katlanabilen parçası sayesinde her iki seçenekte de oldukça şık bir görüntüye sahip.

Geniş bant lastikli modellerde, üst kısımda bulunan geniş bant sayesinde bikini altı beli sıkıca sarar ve vücuda daha iyi oturur. Şık renk seçenekleriyle her takıma uygun bir adet edinebilirsiniz. Önü komple astarlı modelleriyle aradığınız konforu elde edebilirsiniz.

Fazlalıklardan, sarkmalardan ve çeşitli deformasyonlardan rahatsız olan kadınlar için Ayyıldız.com'da toparlayıcı yüksek bel bikini altı modelleri de bulunmaktadır. Özel kumaşı sayesinde kalça ve karın kısmını daha ince, daha sık gösteren bu modeller, plajda fit ve şık bir görünüm yakalamak isteyenler için ideal.

Vücut Şekline Göre Yüksek Bel Bikini Seçimi Nasıl Olmalı?

Bel bölgenizdeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz ekstra yüksek bel bikini altları sizler için daha uygun olacaktır. Bu fazlalıkları şık bir şekilde örten bikiniler aynı zamanda feminen duruşuyla da göz dolduruyor.

Fazlalıklarınızı kapatmaktan ziyade düşük bel görüntüsünden hoşlanmıyorsanız göbek deliğinin hemen altında ya da üstünde biten daha ortalama modellere göz atabilirsiniz. Düşük bel giyimde en çok ortaya çıkan sorun bel simitlerini ustaca örten bu modellerle düşük bel rahatlığında yüksek belin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bel oyuntunuzu ön plana çıkarmak isterseniz yandan çapraz bağlı ya da drapeli modellerimize göz atabilirsiniz. Bu tip modeller kalçayı daha geniş göstereceği için belinizi de küçük bir illüzyonla daha ince gösterecektir.

Aradığınız Renklere Sahip Yüksek Bel Bikini Altları Ayyıldız'da!

Bikini ve mayolarda, normal kıyafetlere göre çok daha canlı, çok daha göz alıcı renklerde üretim yapılır. Plaj giyimde renkler çok daha cesurdur. Siyah, lacivert gibi klasik renkler de sık kullanılır ancak mor, kırmızı,sarı gibi capcanlı renkler de plaja ve havuz kenarına renk katar.

Ayyıldız yüksek bel bikini altları ile plajdaki renk isteğinizi zengin bir skalayla karşılıyoruz. Canlı bir görünüm sevenler için saks mavisi, soft renklerden hoşlananlar için haki gibi seçeneklerin yanında bir de plaja rengiyle damga vurmak isteyen, farklılık arayanlar için nil yeşili seçeneklerimize muhakkak göz atmalısınız.

Yüksek Bel Bikini Altlarıyla Takım Oluşturma Seçenekleri

Ayyıldız olarak yüksek bel mayo modelleri tercih ederken sizlere bir kolaylık sunuyoruz ve kendi takımınızı oluşturun diye tercih ettiğiniz bikini altıyla en uyumlu bikini üstü modellerini sayfada gösteriyoruz. Diğer modellere de göz atabilir ve kendi takımınızı oluşturabilirsiniz ancak bikini parçaları arasında renk ve desen uyumunu seviyorsanız bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

Yüksek Bel Bikini Altı Fiyatları

Bikini altı tek başına giyilemeyeceği için bir de bikini üstü edinmek gerekiyor. Bu ikisinin fiyatları bir araya geldiği zaman hazır şekilde satılan bir bikini takımı ya da bir mayo kadar fiyatlandırması oluyor.

Zevkinize uygun, trendi yakalamış aynı zamanda zamansız mayo ve bikinileri hem Ayyıldız kalitesiyle hem de makul fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ayyıldız.com'a bakmadan tatile çıkmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.