Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

En Şık Kız Çocuk Bikini Modelleri

Kız çocukları plaj giyiminde yetişkinler gibi özel modellere sahip olmak ister. Her ortamda şık ve renkli olmak isteyen kız çocukları için özenle tasarlanan mayo ve bikiniler, plajda da şık görünmelerini sağlar. Deniz ve havuz saatlerinde kendi tarzlarına uygun plaj kıyafetleri seçen kız çocukları bikinilerinde renk ve desenlere önem verir. Kız çocuk bikini modelleri, çocukların beklentilerine uygun renk ve desen seçenekleri ile ebeveynlerden de tam not alıyor.

Kız çocuk bikini modelleri, çocuğunuza plaj ve denizde en ideal kullanımı sunar. Çocuğunuz giydiğinde rahat hareket edebileceği en kaliteli bikini kız modelleri ile eğlenceli zamanlar geçirir.

Rengarenk Kız Çocuk Bikini Çeşitleri

Çocuk bikini modelleri yetişkin modelleri kadar çeşitlidir. Çocukların sevdiği renklerden tasarlanan bikiniler, çocuğunuza parlak renkleri ve çizgili desenleri ile plajda da mutla zamanlar geçirme imkanı sunar. Kız çocuk etekli bikini modelleri, çocukların en sevdiği modeller içinde yer alır. Kız çocukları dış görünümüne çok önem verdiği için yetişkinler gibi şık modeller giymek ister. Kız çocuk bikini siyah alternatifi de kız çocuklarının en sevdiği seçenekler içinde yer alır.

Kız çocuk bikinileri renk ve desen çeşitliliği sayesinde çocuğunuza en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlerden oluşan bikiniler, çocukların zevkine hitap edecek trend modellerden oluşur. Çok fazla renk ve desen alternatifi sunan kız bikini modelleri arasından her çocuk kendine uygun bir bikini bulabilir. Çizgili, parlak ve renkli birçok alternatifi bir araya getiren kız çocuk bikini takımı çeşitleri belli yaş aralıklarına hitap edecek modellerden oluşur.

Bikini modelleri için kızınızın beğenisine ve bedenine uygun kız çocuk bikini üstü modelleri bulabilirsiniz. Çocukların yaş gruplarına göre üretilen bikini modelleri 4 yaş bikini seçeneklerinden 15 yaşa kadar geniş bir beden skalasına sahiptir. 12 13 yaş bikini modelleri farklı seçeneklere sahipken, 4 5 yaş bikiniler farklı modellere sahiptir.

5 yaş bikini modelleri eğlenceli tasarımları ile kızının yüzme keyfini destekler. 14 yaş bikini modelleri, yüzme sırasında çocuğunuzun konforlu zamanlar geçirmesini sağlar. Kızlar için üretilen bikini modelleri, renkleri ve desenleri ile çocuğunuzun sevdiği giysileri arasına girmeyi başarıyor. Kız çocuk bikiniler arasından çocuğunuzun en sevdiği rengi seçebilir, plajda da keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

14 15 yaş bikini modelleri arasında çizgili ve parlak renkli modeller, çocukların en çok beğendiği seçenekler içinde yer alıyor. Çocuğunuzun severek giyeceği yeni bikinisi ile daha keyifli zamanlar geçirmesi sizi de mutlu eder. Çocukların ilgisini çeken yeni trend renklere ve desenlere göre tasarımlar yapan üreticiler, 12 13 yaş bikini modellerinde olduğu gibi tüm yaş gruplarına özel seçenekler satışa sunuyor.

Rengarenk tasarımları ile çocukları denize ve havuza girmeye teşvik eden bikiniler, yüzme alışkanlığı kazanmalarını da destekliyor. Ebeveynler çocuklarının severek giyeceği 13 14 yaş bikini modellerini incelediğinde güvenle kullanabileceği birçok modele ulaşabilir.

Kaliteli ve Şık Kız Çocuk Bikinileri

Kız çocuklarının giysi seçimlerine çok önem veren ebeveynler plaj giysilerine de aynı şekilde özen gösterir.  Bikini seçiminde ebeveynlerin en çok dikkat ettiği noktalardan biri kumaş kalitesidir. Bikiniler uzun plaj zamanlarında çocukların üzerinde tüm gün kalabilir. Bunun için çocuğunuza bikini seçerken yüksek kalitede kumaşlar ve iyi bir işçilikle üretilmiş modelleri belirlemeniz sağlığı açısından önemlidir. Çocuğunuz uzun saatler üzerinde bikinisi ile kalacağı için kaliteli bir kumaş sahip olması, sağlığını korumanıza yardımcı olur.

15 16 yaş bikini modelleri özellikle kalitesi ve hızlı kuruması ile anne babaların güvenle kullandığı seçeneklerdendir. Sürekli suyla temas eden bikiniler, kaliteli kumaşlara sahip olduğu için çocuğunuz sudan çıktığı andan itibaren hızla kurur. Bikinilerin kaliteli kumaşlara tasarlanmış olması dayanıklılığı uzun ömürlü olması açısından da önemlidir. Yüksek kaliteye sahip olan bikini modelleri, çok daha uzun süre kullanım imkanı sunar.

Kalitesi yüksek kız çocuk bikinileri esnek kumaş yapıları ile çocuğunuzun rahat hareket etmesini sağlar. Ayrıca çocuğunuzun suda olmadığı zamanlarda da kuru kalmasını sağlar.

Uygun Fiyatlı Kız Çocuk Bikinileri

Çocuğunuzun denizde ve havuzda olduğu zamanlarda rahat hareket etmesini sağlayan kız çocuk bikini modelleri, farklı renk, desen ve kesimlere sahiptir. Bikini modelleri, özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterir. Bikinilerin yaş gruplarına göre fiyatları da birbirinden farklıdır. Kız çocuk bikini fiyatları her bütçeye hitap edecek seçeneklerden oluşur.

Bikini fiyatlarının belirlenmesinde marka da önemli bir etkendir. Markaya göre bikinilerin fiyatları değişiklik gösterir. Kızınız için tercih edeceğiniz bikinin esnek olması gün içerisinde konforlu zamanlar geçirebilmesi için önemlidir. Bu durum da kumaş kalitesine bağlıdır. Hızla kuruyan, kızınızın hassas tenine uygun olan, esnek kumaşlarla tasarlanan kız çocuk bikinilerinin fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Satın alacağınız bikinin kumaşı kaliteli olursa, su ve klorla temasında herhangi bir yıpranma yaşamaz. En kaliteli ve en şık kız çocuk bikinilerini satışa sunan Ayyıldız üzerinden çocuğunuzun sevdiği renk ve desenlerde bikiniler bulabilir, güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.