Hesabım
Sepetim
Filtre

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

Yeni Sezon Kadın Mayo Modelleri

Yazın sıcakları kendini göstermeye başladığında tatil planları yapılır. Herkesin günlük kıyafetlerde giyim tarzı nasıl birbirinden farklı ise mayo ve bikini tercihlerinde de farklılık gösterir. Mayo giymeyi seven kadınlar, yaz tatili için mayo modelleri arayışına girer. Mayo modellerimiz, vücudu tamamen sarar. Aynı zamanda tasarımlarımızı yüzme için son derece rahat ve suyu itme özelliğindeki kumaşlardan üretiriz. Özel kumaş yapısına sahip kadın mayo modellerimiz, ıslakken iç göstermez. Ayrıca şekil bozukluğu da olmaz. Çabuk kuruma özelliklerine sahiptir. Bu sebeple oldukça kullanışlı ve fazlaca tercih edilen modeller arasındadır.

Kumaş yapısına göre mayolarımızın kalitesi değişkenlik gösterir. Her bedene uygun seçeneklerimiz, her kadının beğeni ile kullandığı ürünlerdir. Tek parça üretimler yoğun olmakla birlikte iki parça mayolarımız da mevcuttur. Farklı renk ve desenlerde ürettiğimiz mayolarımızda ince ya da kalın askılı, tek omuz askılı veya straplez modellerimiz vardır. Bunun yanı sıra toparlayıcı mayo çeşitleri de oldukça yoğun tercih edilen seçeneklerimiz arasındadır. Bu tür mayolarımız, fazlalıkları olanlar için oldukça avantajlıdır. Vücudu saran ve toparlayan bir yapıda olduğu için daha estetik görünüm sağlar. Pek çok renk, model ve kalitede üretilen mayolara Ayyıldız kalitesiyle ulaşabilir, marka güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Estetik ve Modern Kadın Mayo Çeşitleri

Her kadın günün her anında kendine yakışan ve şık kıyafetler giymek ister. Özel bir toplantıda, pazara giderken hatta plajda da bu durum aynıdır. En şık plaj kıyafetlerinin yer aldığı sitemizde pek çok Ayyıldız mayo ve bikini modelleri mevcuttur. Daha gösterişli giyinmekten hoşlanan kadınlar için bikinilerimiz, daha kapalı olmasını isteyenler için ise mayolarımız daha uygundur. Bunun yanı sıra mayokini modellerimiz her ikisi için de uygun olup sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Farklı detaylara sahip, her kadının zevkine uygun ürünlerimizde vücut yapısına göre tercihlerde bulunulması önerilir.

İdeal Kadın Mayo Modeli Nasıl Olmalı?

Mayo veya bikini alışverişi yaparken kendi vücudunu tanıyarak doğru seçimler yapmak mümkündür. Fazla kiloları toparlayıcı mayo modelleri ile gizleyerek estetik bir görünüş sağlanabilir. Bu durum ise kadınlar için oldukça önemlidir. Vücut yapısına göre mayo ve bikini tercih etmek, her zaman daha özgüvenli aynı zamanda mutlu hissettirir. Bunun yanı sıra küçük göğüs yapısına sahip olan kadınların V yaka mayolarımızı tercih etmesi çok daha estetik bir görünüş sağlar. Straplez ve destekli bikinilerimiz de aynı durum için geçerlidir.  Mayo, kişinin kendi vücudunu tanıyarak aldığı ve severek kullandığı modeldir. Bu sebeple mayo ya da bikini satın alırken öncelik vücuda en uygun modele, sonrasında da kişisel zevklere göre hareket edilmelidir.

Her Tarza Uygun Kadın Mayo Kombinleri

Plaj şıklığı, her kadının istediği ve uyguladığı giyim halidir. Çeşit çeşit bikini ve kadın mayo modelleri, farklı şekillerde kombine edilerek hem şık hem zarif görünüm ortaya konur. Daha eski yıllarda genelde tek renk üretilen mayo ve bikini modellerini bulunan dönem içerisinde çok daha çeşitli tasarlarız. İki parça mayo modellerimizde parçaları değiştirerek farklı renklerin uyumu ile kombin yapılabilir. Tek parça olan bayan mayo modelleri ise üzerine şık bir pareo giyerek tamamlanabilir. Bunun yanı sıra takılan aksesuarlar ve modası hiç geçmeyen hasır plaj çantaları da yapılacak kombinin birer parçasıdır. Siyah mayo modellerimiz, her türlü renk ve aksesuar ile uyum sağlayan kurtarıcı modellerden biridir. Ayyıldız ile yaz kombininizi hazırlayabilirsiniz.

Kadın Mayo Seçimi Nasıl Yapılır?

Mayo seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk durum vücut yapısıdır. Vücudu tanıyarak yapılan seçimler şık bir görüntü ortaya koyarken aynı zamanda özgüven sağlar. Sırt dekolteli mayolarımız, oldukça estetik ve şık durur. Ayrıca göbek ve bel çevresinde kilo problemi olanların bu mayoları tercih etmesi önerilmez.

Ayyıldız mayo seçeneklerimiz arasında kilo problemi olanlar için toparlayıcı özelliğe sahip çeşitler mevcuttur. Bu tür Ayyıldız marka mayolarımız, vücudu toparlayarak bel ve göbek bölgesinde olan fazlalıkları kamufle eder. Bunun yanı sıra basen bölgesini göstermek istemeyen ya da kilo problemi olan kadınların etekli mayo seçerek son derece şık ve zarif bir görüntü elde edeceğini belirtmek gerekir. Mayo kullanmak istemeyen fakat göbek bölgesinden rahatsız olan kadınlar için de yüksek bel bikini takımı çeşitlerimiz, önerdiğimiz parçalar arasındadır. Küçük göğüs yapısına sahip olanların destekli bikini tercih etmesini öneririz.

Bütçenize Uygun Kadın Mayo Fiyatları

Yaz yaklaşırken mayo fiyatları da en çok araştırılan konulardandır. Mayo ya da bikininin modeline, kumaş yapısına ve kalitesine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Tek parça mayo ya da bikinilerin omuz detayları, destekli olup olmadığı, kumaş yapısı ve astar gibi unsurlar fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Özellikle bikini modellerimizi iki parça olarak üretiriz. Bu parçalarımızı ayrı ayrı da alıp kombin etmek mümkündür.

Mayo tercihinde bulunurken pek çok seçeneğimiz ile karşı karşıya kalınır. Bu noktada mayonun özellikleri, detayları ve kumaş yapısına göre fiyat değişir. Her bütçeye uygun Ayyıldız mayo modelleri ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlara kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.